Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tank ve Blade master

Kimlend

Öne çıkan mesajlar

Bi kaç sorum olucak
1)Şu an lvl 51 daha ezik yani statlar 198str 92hp buyuyunce tank olmak için bundan sonra nasıl vermeliyim
2)Sword dancing ve scream kaçta veya şoyle sorayım master'a kaçta verince açılıyo[signature][hline]Lvl54 şimdilik Novacı istiyorummm ama priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ve Vince_of_Jersey (ilk charım tank yapmak istiyorum :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yani sadece shell için deilde bildigin tank olmak istiyorum bi sorum daha var hp'ye verdigin zaman manan artıyomuş worrıorlarda[signature][hline]Lvl54 şimdilik Novacı istiyorummm ama priestlikde guzel
Sosyal ağlarda paylaş

hp ye verince canın artar ama bu seferde vuruşun düşer tavsiye etmem bir dts yi 2 vuruşta öldüreceğine hp ye basarsan 5-6 vuruşa öldürüsün benim 61 lvl warriorum var ama şifre mağduru şifre gelirse oynayacaz bakalım... sen 94 kadar hp sonrasını str ye bas 60 da master olacan 62 lvl scream açılacak ve onu açmak içinde lvl 62 kağıdı alacaksın ok
Sosyal ağlarda paylaş

İyi pazarlık yaptık ama he:D sword dancingi bi açım dooru cz'ye koşucam tabi oyuna girebilsem şimdiye 52 olmuştum:( yaklaşık 20m exp kaybım var[signature][hline]Lvl54 şimdilik Novacı istiyorummm ama priestlikde guzel
Sosyal ağlarda paylaş

Yardımcı olmaz üzere sana söyle bir açıklama yapayım;
-İlk önce tank olmaz istiyorsan shell +7(veya +8) giymen için kaç hp ve kaç str gerekiyorsa ilk önce bunları alana kadar devam edeceksin düzenli şekilde dağıtmaya. Bundan sonra da bütün bunlar tamamlanınca eline geçen her stat puanını hp'ye vereceksin. Ayrıca hp bonuslu kıyafetler giyip defansını ve hp'ni yükselten malzemeler kullanacaksın.
-İkinci olarakta eğer hangisi daha iyi olur dersen pk'da bu da sana ve oynama şekline kalmış. Eğer sağlam bir clanda ve sürekli party yaparak oynuyorsanız tabii ki tank olman daha iyi. Sen milleti üzerine çekersin tank olarak diğerleri keserler.
Ancak yok ben tek takılıcam dersen de o zaman str vermen en mantıklısı olacak. Çünkü tek başına oynuyorsan en önemli olan konu karşındakini hzılı şekilde öldürmen olacaktır. Bunu sağlayabilmek içinde str yükseltmen senin için daha yararlı olur.

Son olarak benim fikri sorarsan sen str yüklen. Zaten ilerde unique takılarını falan tamamlayınca tank gibi olursun.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

Valla saolasın bu iyi oldu işte ama ben patiyle takılırım solo yapmam zaten buff kagıdım falan yok abimden charı geri aldım o zaman bu dogrultuda ilerlicem peki elime gigantick axemi alsam benim için iyi olur yoksa raptor falanmı?[signature][hline]Lvl54 şimdilik Novacı istiyorummm ama priestlikde guzel
Sosyal ağlarda paylaş

kardesim eger TANK olmak istiyosan chitin +7 veya +8 giyecek kadar str ver gerisini de hp ye asıl ve 60 ta defancer atacker ol 63 te cleave i de ac scream 62 de acılıyo ama buyuk tank olucam dersen defancer berserker ol derim cok saglam oluyo bi arkadasım yapmıstıda oradan biliyorum arkanda 2 healer olmadan da hp dolduramıyon haberin olsun :D[signature][hline]Büyü sanatı gizemlidir ve genellikle yanlış anlaşılmıştır. Necromancer olarak kendimiz ne aydınlığa ne de karanlığa teslim etmişizdir ve kendi dünyamızın dışındaki insanlar sanatımızı yine de kara sanat olarak nitelendiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

chitin +7 pauldron kaç str istiyosa o kadar str ver geri kalanı full hp ye daya eline +7 veya +8 hp basılı kalkan
hp +6 veya +9 hp olan macig bi tek el pike philum veya sabre .. bütün takılar hp olucak
eğer takılar +9 yapablirsen undyingle 8500 hp yi ve ac 300 le 1150 defance ı bulabilirsin senden iyi tank olmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

"tank warrior" kadar yanlis anlasilmis bir konu yoktur su oyunda sanirim..

oncelikle tank olacaksin ama neye?

eger boss icin diyorsan oyle HP ile falan olmaz bu is. stat'larda shell icin zorunlu olan 94 HP olur, gerisi STR'ye verilir, STR bonuslu itemlar edinilir ve otomatikman tank olunur. tabi level (60+) ve item'lar mevcut ise (1000 civari def / 2000 civari AP saglayanlar gibi). Burada HP ile ilgili sorun su noktada kaynaklanabilir: unique item'lari (ROC, WE, IN vs..) olmayan bir warrior 3-3,5k HP ile Talos, TK gibi boss'larin altina girerse oldukca zorlanir hatta bol bol yatma sansi vardir. ozellikle bu boss'larin hp yenilemelerini kiramazlarsa ancak havanda su doverler.

eger CZ'de base'lerde tower'lara tank olacaksan Health bonus'lu ve fire resistance saglayan item'lar kusanilir.

CZ'de herkesi uzerine cekip diger party elemanlarinin o esnada mali goturmesi icin tank olmak gibi sacma bir durum yoktur. oyuncular salak npc'ler degildir. tuttugunu operler.

sonuc olarak STR'sini sinira (255) dayami$ bir warrior haricinde stat icin 94'den fazla HP kullanmi$ warrior ayip etmi$tir.. boss kesemeyen, cz'de adam kesmek yerine heal pot israfi yapan garip bir sey olur.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...