Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet kopmasında son nokta...

Farinal

Öne çıkan mesajlar

ya arkadalar bu nedir anlamıyorum ya bir vyea iki aydır sürekli kopuyor.bazen bir dakikadan az bazen bir-iki dakikada geri gelio internet.adsl.kafayı yicem ya.bu nedir ya sadece bana mı oluyor?!?ama sürekli böyle bir saatte en az 4 kere kopma oolyor en sonunda camdan aşağı atıcam bilgisayarı!?!?!?
Sosyal ağlarda paylaş

veya modemdendir[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bende de oluyor warcraft yada wow oynarken en kritik yerlerde bağlantım kopuyor, link yanıp sönemeye başlıyor. bir süre sonra bağlantı geliyor ama olan olmuş ve ben tonla küfürü yemiş oluyorum. ama benimki modemden kaynaklanıyor sanırım.[signature][hline]msn : [email protected] / Rogues Do It from Behind..
[PS]Lightning Vortex Tutorialı
[PS]Twirling Vortex Tutoriali
Sosyal ağlarda paylaş

bende link ışığı sönmeden kopuyor net
bakiom eşeğim 27-28lerle indirken bir düşmeye başlıyor en sonunda 0 oluyor sonra sitelere de giremiyorum veri alışı duruyor birdenbire
bunun nedeni ne olabilir?[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer apartman dahilindeki bakır kablolar 30-35 yıllık ise daha öncede bir arkadaşın dediği gibi zaman zaman kopmalar olabilir..böyleyse işin zor çünkü apartman bakır kablolarının tümden değişmesi durumu söz konusudur ama hiiç sanmıyorum böyle bir olay olduğunu , binde bir belki..içeriden birisi telefonla konuşuyordur desek , 1 -2 aydır sorunum var diyorsun , böyle bir olay olsa mutlaka farkedersin..ilk çözüm önerisi olarak modemi teknik servise götür bencede..[signature][hline]Gloomy sunday, with shadows I spend it all
My heart and I have decided to end it all
Soon there'll be prayers and candles are lit, I know
Let them not weep, let them know,that I'm glad to go..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...