Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%1 formation son olarak :

deftonez

Öne çıkan mesajlar

size bilgi olsun diye söylüyorum bi arkadaşım sölemişti şu imformation %1 hikayesini bendede yapıyordu bilirmisiniz eskiden nowa fln açmak için regeditten datalara gidiyoduk ya şimid ordaki datalardan kendi charınızı silin we yeniden oyuna girmeyi deneyim bu sefer %1 de kalmıcak :D garanti weririm (ordan silince sizin char silinmiyor :D yanlış anlamayalım :D)

iyi günler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 29 Aralık 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
oh beeeee girdim sonunda !! yöntemi uyguladım olldu !! olleyy

HackShield klasörünün ss sini buraya koyabilirmisin?
deli olmak üzereyim 8 saattir login olamıyorum :@[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DEWIL_MAC_CRY, 29 Aralık 2005 20:04 tarihinde demiş ki:
size bilgi olsun diye söylüyorum bi arkadaşım sölemişti şu imformation %1 hikayesini bendede yapıyordu bilirmisiniz eskiden nowa fln açmak için regeditten datalara gidiyoduk ya şimid ordaki datalardan kendi charınızı silin we yeniden oyuna girmeyi deneyim bu sefer %1 de kalmıcak :D garanti weririm (ordan silince sizin char silinmiyor :D yanlış anlamayalım :D)

bunu deniyen war mı yoksa boşu boşuna mı yazdım ?

iyi günler
Sosyal ağlarda paylaş

regeditten sildinizmi kendi charlarınızı ben sildim res attım öle girdim her girişimde silmek zorunda olduğum içinde deepfreze yükledim kurtuldum bende char yok yanecime :D o yüzden sorun yapmıyor ama şöle bişi war oyuna giremiyorum bende ekran gelmiyor walla buraya bakmasam grafiklerini mi yükselttiler benim pc mi kaldırmıyo diyecektim :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BesT, 29 Aralık 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
dewil bu arada hklm>software>ko> yaptıktan sonra orda bende "__0" ve "serverselect" war silsemmiki onlarıda?

sadece giriş yapam charların id girişleri yazıyor idname0 1 2 yazanları silersin olur başka bişi silme yazık etme istersen sonra tekrar yüklemek zorunda kalabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...