Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

F9la muabbetımız

izmir

Öne çıkan mesajlar

F9 savasda bızım tanrımıza akıl almaz laflar seoledı we bı kac kısı alay etti sonra savasdan sonra elmorad castlede konustugunu gorunce bende (go fik your god)dedim sonra bana pm attı we konusulanlar[spo1=bkz] bkz[/spo][spo2=2.]buda 2.si[/spo][signature][hline]bu oyun char için deil charın oluşturduğu arkadaslıklar için oynayın ben öle yapıom ve zevk alıom
:DIts_My_Life:D

Sosyal ağlarda paylaş

Asıl f9 askerde. Ama arkadaşının bunu yapması hiç hiç hoşuma gitmedi. Özür dilemiş... ama neden söylüyor ki?..[signature][hline]Nick: RurouniKenshiN
Server: Olimpia
Level: 4x
Race: Archer
np: 6xx
Clana 45+ alımı yapıyorum pm atabilirsiniz (RedWhite)

[Bu mesaj Theridone tarafından 28 Aralık 2005 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dereque, 28 Aralık 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
hahahaha. Sende hemen yumuşamışşın be yaa. master ayakları çekmişin hemen adam sorry diince..

euheuheuhe ok my bro cya later day.. lol^^
bu adamlarla böle konuşa konuşa böyle d.tü kalkık oldular...[signature][hline]
Battle_Mage...
Centrix VS ::Informer:: :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Buradan kimse Söyledigimi o kişiler anlayacak eger arkadaşın dedigi dogru ise .Cok kalitesiz insanlarsınız lafım beste Allahımızı bu götü boklu oyunamı satıyorsun o kimki seni takmayacak vs. ? yani oyunun yapımcısı olsun isterse yani allahına laf söylettireceksin ? tek kelime söylüyorum Sende Haysiyet varmı?[signature][hline]CeeK is ßack...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 28 Aralık 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
said:
hahahaha. Sende hemen yumuşamışşın be yaa. master ayakları çekmişin hemen adam sorry diince..

euheuheuhe ok my bro cya later day.. lol^^
bu adamlarla böle konuşa konuşa böyle d.tü kalkık oldular...

Ersin abi sulu boyalarımı alıp size geliyorum :D[signature][hline]Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım

NecrozaN/6X/Ares
Necrozan/6x/Olimpia(oluooo 60:D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ofs, 28 Aralık 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
Buradan kimse Söyledigimi o kişiler anlayacak eger arkadaşın dedigi dogru ise .Cok kalitesiz insanlarsınız lafım beste Allahımızı bu götü boklu oyunamı satıyorsun o kimki seni takmayacak vs. ? yani oyunun yapımcısı olsun isterse yani allahına laf söylettireceksin ? tek kelime söylüyorum Sende Haysiyet varmı?

lan sen gitte önce ii oku orda ne yazıo sonra gel bana laf at noobe lmfao![signature][hline]ß e s T
Sosyal ağlarda paylaş

said:
izmir, 28 Aralık 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
F9 savasda bızım tanrımıza akıl almaz laflar seoledı we bı kac kısı alay etti sonra savasdan sonra elmorad castlede konustugunu gorunce bende (go fik your god)dedim sonra bana pm attı we konusulanlar

bi daha ki sefere ofs laf atarken ilk yazıyı doğru oku canım kthxmucx[signature][hline]ß e s T
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın charı saglam destroyer gibi fln ama kendisi korkak ezigin teki ve eger booyle bişey demişse bana gore kişiligini gostermiş oldu ama bana gorede gercek f9 bu deil onun charını oynayan biri neyse sonuçta yinede bana gore
f9devil sux(krakatoa'yla kapışmasında bile adam paso pot basıyo kra pot bile basmıyo yane artık siz dşunun)
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Ben party pls felan bekliyodum ama bunada şükür:d:d:d[signature][hline]server:ares
nick:CYCLOME
aşiret:RunningAmoks
np:bunu söylersem seni öldürmek zorunda kalırım:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...