Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PK'ya yeni başlayan priest arkadaşlar için ...

nocom

Öne çıkan mesajlar

Burada kimseye akıl vercek halim yok tabikide ama cz ye yeni yeni ısınlar için güzel bir ss. party menusu,chat bolumunu ortaya alırsanırz daha rahat heal/cure verebilirsiniz. en azından eskilerden birisinin ssi olması size yardımcı olabilir diye düşündüm
[spo1=nerde o eski ss ler :[][/spo][signature][hline]Nonick : selam abi lvl kaç senin ?
AltaTurk : 65
Nonick : abi lvl 35 de nerede kasıyordun sen ?
(yorum yok :P)

Sosyal ağlarda paylaş

Nocom bu konuda sana katılamayacağım. İsim listesinin ortada olması karşıdaki adamı tıklaman gerektiğinde sorun çıkarabilir. Zaten klavyeden "x" tuşuna basınca partinde olan ve sana en yakın olan elemanı seçili hale getirir. Bu yüzden ortada kullanmanın bir yararı olacağını düşünmüyorum.
Bir healer debuffer olarak ben bu şekilde kullanırken açıkçası sorun yaşarım. Ben düşmanlarımı "z" ile en yakınımdaki parti elemanımı seçmem gerektiğinde de "x" tuşunu kullanıyorum.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

ya görüşlerinize saygı duyuyorum tabiki de. sonucta ben bir warriorum we F9 un debufflu gezdıgını pek gormedım. hemen cure werılıyor. we bu ss lede sanırım daha mantıklı geldi bana. ama sonucta kararı priest arkadaslara bırakıyorum :P[signature][hline]Nonick : selam abi lvl kaç senin ?
Sosyal ağlarda paylaş

forrazzi nin SSlerini bulmaya çalış...
Benim Priest ile denedim...
Beceremedim forrazzi nin şekli...
En iisi elinizi hızlı kullanabilecek 1 şekilde dizin...
Başka yolu yok abi... :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

şuna kesinlikle inanıyorum oynadığın pc ne kadar iyiyse seninde iyi olma şansını epeyce artırıo. benim bir arkadaşımda pelerınlerın rengı gozukmuodu mesela :P herkeste beyaz pelerın king yane hahah[signature][hline]Nonick : selam abi lvl kaç senin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin rahat ettiği kendine göre bir düzeni olur.Mesela ben oynarken, normalde yukarda sağda olan parti listesini sağa ortaya çekiyorum daha çabuk tıklamak için, tabi 2 kişiyseniz x kısayolu çok kolaylık sağlıyor.Skill barı sol alta, yazı penceresinide sağ köşeye çekiyorum..Çözünürlük 1280*1024.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Esasında çok güzel bir yardım herkes için. Teşekkürler. Bununla beraber cure vermenin en hızlı yolu "x" e basıp arkasından F2'de bulanan cure bölümüne geçip ilk önce 1 sonra 2 yapmak. Deneyimlerim sayesinde bunu öğrendim. Her iki cure'da kullanmak gerekiyor. Bir tanesi hepsini kaldırmıyor çünkü. Her ikisinide kullanmak gerekebiliyor. Onu ayırt edene kadar bas ikisine de daha hızlı. Bu da benim taktiği işte. Neyse inşallah yardımı olur bu bilgilerin birilerine :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...