Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005 Hatırası xD

256

Öne çıkan mesajlar

ey maşallah iyi dupelemişler :D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ne düpü,ne tüpü yaw.:D
+8 Hell breaker var kendim bastım.Cypher'de itemler silinince
hala elimde duruyordu.İlk gün herkes çıplaktı.Sonra Datacılar saolsunlar yavaş yavaş +8 ve +9 larla doldurmaya başladı serveri şu an :D[signature][hline]Nick : FulongFei
LVL : 60 (Nihayet :D )
Nat. : Karus
Clan : ( xD)
NP : ( xD)
Kasmaya devam ediyoruz.....
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar cyperda oynuyupta bana legitim diyen olmasın 2 ayı askın sure oynadım o serverda kutuları dupluyup kırdırdılar +1 itemleri basıp +8 e koydular bankaya hiç biri silinmedi kutudan cıkan itemlerin alayı dupe gibi bişey hala ama silmiyolar yada kutudan cıkan itemler dupeden sayılmıyormu ne poksa
Sosyal ağlarda paylaş

Edersen et,üstüne bir de küfür et istersen ,ama anlamaz gavur :D
FallenArcheR'i birine verdim
256 elimden alındı.
Şu an priestim ve ben varız :)[signature][hline]Nick : FulongFei
Sosyal ağlarda paylaş

bıraksana sen pckopat kosp kullanmadınmı? yada kospcuların partisinde yatarak kastırtmadınmı kendini.
dupe yapmadınmı dupe itemi bile bile alıp kullanmadınmı geç bu işleri dupelemiş adamlar kutuyu basmıs cıkan itemler +8 e nasılk olsa silnmiyor GM neden notice geçti kutuları yok edin diye demekki kutudan cıkan itemler dupe olmuyor silemiyorlar
kutuyu dupleyen cyperda adam oldu şimdi zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dupe bakımından diorum Ben Dupe yapmadım bilmiorum Ama veren arkadaşlarım oldu kuLLandım... Kosp KuLLanmadım mı kuLLandım tabi MeseLa 2 günde 61 den 62 oLdum kosp party iLe Ben Yaptığımı derim inkar etmem NasıL kastığımızın ss nide gösterim mi ? Ama Ss aLmadım Bir daha kasarken Çekerim Ama Daha exp kasmayı düşünmüorum ...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 62 ( %01.07 )
CLan : ...
Np : 13x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher'de macro ile kasmayanı dövüyorlar :D.
Ben bunu bilir bunu söylerim.Karşı olduğum 2-3 şey var cypher'de.

CZ'de macro,Edit char,Data item,dupe..(KS'yi unutmamak lazım BOSS'larda :D)[signature][hline]Nick : FulongFei
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...