Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New Patch

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

said:
hakan_06_, 29 Aralık 2005 09:31 tarihinde demiş ki:
ağız tadıyla np kasabilicez bir kaç gün rahata erdim wallahi

gün mü ? öğleden sonra kosp unda koxp unda yeni patch leri cikar merak etme . :([signature][hline]Nick : CuteButPsycho
Job : BladeMaster
lvl : 6x
np : xx.xxx
Server :cypher
Clan : DehSheT

[Bu mesaj The_Cute tarafından 29 Aralık 2005 09:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam canım sıkıldı dedim biraz pk yapıyım...
önüme biri cıktı adam bi baktım koxp kullanıyo 5 ok atıyo ama her damagesi 130 felan :) neyse ben pot basa basa üstüne gittim kestim ezigi :D ondan sonra bana pm attı abi sen beni nasıl kestin diye...Dedim koxp kullanıyosun ama ıwın ezik o yüzden az damage vuruyosun :D cocuk ondan sonra sustu :D:D
işte böyle[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
CLan : __DarKRoaD__
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 29 Aralık 2005 09:51 tarihinde demiş ki:
Tamam İyi Guzel Demissinde.. Karus & El Morad Birbiriyle Yazışamıyor Sanki Morodon Haricinde Gibime Gelior Yoksa Senmi Sıkıyorsun :D Gerci Cyphera Gore PK icin Senin lvl inde Düşük ama..

onu nasıl yazdı bende bilmiyorum ama adam resmen öyle dedi bana[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 29 Aralık 2005 09:51 tarihinde demiş ki:
Tamam İyi Guzel Demissinde.. Karus & El Morad Birbiriyle Yazışamıyor Sanki Morodon Haricinde Gibime Gelior Yoksa Senmi Sıkıyorsun :D Gerci Cyphera Gore PK icin Senin lvl inde Düşük ama..

onu nasıl yazdı bende bilmiyorum ama adam resmen öyle dedi bana[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 29 Aralık 2005 09:48 tarihinde demiş ki:
dün akşam canım sıkıldı dedim biraz pk yapıyım...
önüme biri cıktı adam bi baktım koxp kullanıyo 5 ok atıyo ama her damagesi 130 felan :) neyse ben pot basa basa üstüne gittim kestim ezigi :D ondan sonra bana pm attı abi sen beni nasıl kestin diye...Dedim koxp kullanıyosun ama ıwın ezik o yüzden az damage vuruyosun :D cocuk ondan sonra sustu :D:D
işte böyle

5xe 59 diyelim (senin level) sana 40metreden 5li ve ortalama 130 dmg vuran birini koşup kesemezsin. adam 5 liyle 1000 can alıyo sen 720 pot basana kadar 2. 5li gelir ve yatarsın...pazardan portakal al derim sana onu sıkarsın :D sie
kesemezsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 29 Aralık 2005 10:03 tarihinde demiş ki:
ben kopacı falan demedim... arenada olabilir.. ammaaa

Arenada bile koxp aciyorlarsa.. artik basimi alip gitme vakti gelior yavas yavas demektir..

adamlar arena'da pratik yapip daha sonra CZ de kullaniyorlar. arena da kosp kullanan cok kisiye rastladim.[signature][hline]Nick : CuteButPsycho
Job : BladeMaster
lvl : 6x
np : xx.xxx
Server :cypher
Clan : DehSheT

[Bu mesaj The_Cute tarafından 29 Aralık 2005 10:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj The_Cute tarafından 29 Aralık 2005 10:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben yeni patch i yükledim ama bu sefer KO çalışmaz oldu. id ve şifre yazdığımız ekrana tam gelirken kitlenio ve bi daha da çalışmıo meret. herkezin sorunsuz çalışıomu şuan?[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joey, 29 Aralık 2005 10:15 tarihinde demiş ki:
ya ben yeni patch i yükledim ama bu sefer KO çalışmaz oldu. id ve şifre yazdığımız ekrana tam gelirken kitlenio ve bi daha da çalışmıo meret. herkezin sorunsuz çalışıomu şuan?

bende patchı yaptım su anda pcmde launcher ve launcher 2 dıye ıkı tane launcher oldu sasırdım valla :D ne yapacaz yaff bende gıremıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...