Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New Patch

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

şu fpsyi berbat eden christimas görüntüleri kalkar inşallah ... makine fena kasıyor bu kardan adamlar yüzünden :D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
Nation : Karus
Server : Diez
Level : 63
Clan : Dream
Np : 7x.xxx

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

o zımbırtılar kalkmasın güzel oluyor :D fişek felan atıyoz[signature][hline]Nick : _TiKiTo_

deli_berki, 11 Eylül 2005 00:00 tarihinde demiş ki:reserler 30 taşla kaldırınca niye 15 taş geliyo ee 15 taş nereye gidiyo bunların hepsi tekrar canavarların içine ve satıçıyas gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

infoooo abi biz kesemiyoz yaw :D:D:D az gel yardıma ölmüyo hayvan mındar oldu xD[signature][hline]Nick : _TiKiTo_

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce oyuna bağlanabildim antarese doru light feet atarak gittim tam o sırada GigaBuff da ordaymış tabi 4-5 judgement attı bitirdi işi sordum glacier blast çıkmış tebrik ettim ve hemen ardından server kapandı yine :D Ha bu arada en son kardan adamlar ve santa claus duruyodu.[signature][hline]Server: Diez x 3
LvL: 56 / 56 / 53
Race: Mage / Rogue / Priest

[Bu mesaj Reocker tarafından 29 Aralık 2005 09:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Reocker tarafından 29 Aralık 2005 09:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...