Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ArkaDaşlar Yalanım Yok Canım Çok YaNDI Abi dedim İnsanlar bunu yaptılar

helper

Öne çıkan mesajlar

Evet Arkadaşlar. Ben Bi Prestim ve Mirage Sword +6 Almak için (Tano_2) denen ve çok sonradan öğrendiğim hırsız ile pazarlığa giriştim. Bende fazla para olmadığı için item takası yolu ile bu kişi ile anlaştım. Fakat itemler tek bi trade ile verilmediği için 2 tradede yapıcaktım. tano_2 dedi ki bana yemin billahlar ederek!
2 ci postada mirage swordu koyacam dedi. Bende hem clanına güvendiğim için hemde bana yemin billahlarına inanarak ilk posta itemleri verdim. ikinci posta tradeye geçiyordum ki adam hadi bye diyerek gitti. Bense şoke olmuş bi vaziyette kala kaldım ;(.
UniqTurk ' deki arkadaşlarım saolsun tano_2 ile konuştular ama ne fayda adamın yüzü kösele olmuş. Laf geçirememişler tabi Tano_2 ' denen hırsızda clandan çıkmış. Yani olan benim giden itemlere oldu ve şu an 5 parasız ortalıklarda geziyorum.
Giden itemleri yazayım bari;

mirage dagger +7/70
riset full chtin +6/10
helmet full plate +6 dagger def
kalkan +6 32 dagger def
70m para
sahula
3 tane trasformation srcoll
3 parca warior chtin (chitinler +4)

Mallarım ve param gitti bari sizin gitmesin die bunları yazıyorum. Alın size ispatı içinde 3 adet ss
Sosyal ağlarda paylaş

yazdıklarım hosuna gitmicek ama bu acı deneyım senin için kotu olmus fakat bu oyunda kımseye guvenmıcenı anlamıs oldun..ileride daha buyuk oyun varlııklarını kaybetmemen için iyi olmus..:=(

[Bu mesaj gaba tarafından 29 Aralık 2005 09:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...