Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warrior 70 skill i.

Sheref_

Öne çıkan mesajlar

2 kere üst üste vurmaktan kastın cool downsa yok öle bişi sd gibi beklemeden vuruon ama diger cümledede combo demeye çalışmışsın galiba anlamadım valla tam olarak :-)[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende anlatamadım iste.boyle bir combo war mı yoksa bu bir kosp gibi bisemi yani adam bana aynı anda 2 damage birde z r vurabilior.ornegin aynı anda 550 550 200 damage yiyorum 70 skilinde mi war bole bise yoksa kosp mu ?[signature][hline]Nick :Sheref
Server:Xigenon
Job :ArchMage
Level :6x
Clan :Heaven
Np :325k+
Sosyal ağlarda paylaş

her zaman aynı sey war kardes.ben cok warriorla 1 vs 1 yaptim. 80 spear defans war. artı kendi 740 defansim olmasina ragmen adam beni 2 dakikada yere serebilior. yani damageleri 2ser 2ser yemem gerekirken bu 3er 3er cakior.herkes kosp dior ama bilemicem.[signature][hline]Nick :Sheref
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sheref_, 29 Aralık 2005 01:59 tarihinde demiş ki:
ewet soledigin iyi oldu bi videosunu cekiyimde ekliyim buraya bi ara.sizde karar werin kosp mu combo mu ne anasını satiim.

ben yazana kadar sen en iyisini demişsin :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

iyi biraz anlatayım o zaman , sword dancing vurduktan sonra R ye basınca charın el kol bacak sallaması duruyo ,ve bacis attack vuruyosun s tuşu ilede kendini geri ittiriyorun sonra bir dahaki atagı skill ve arkasından s ile yapıyosun ( burda sadece s ye basmanın mantıgı raptor un attack speed inin bir dahaki z,r ye yetişememesidir ) bir dahaki atakta başta yaptığın gibi sword dancing + R + S sonrasında yine sword dancing + s sonra yine sword dancing + s + r
sonuçta çıkan damage şu

ilk atakta sword dancing ve 200 lük z,r aynı anda çıkar
ondan sonra bir tane sword dancing vurusun arkasından yine 2 li gelir , bu kosp falan değildir kendimden biliyorum program falanda kullandığım yok sadece beramusta solo assasin kasmıştım bi ara o zaman combo yapmaya çalışırken kafama bu taktik dank etti bu kadar[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

ters donuyoda geri gittigini farkedemedim.yarin bakicam warsa bole bise adamın bosuna gunahını almayalım.ama videosunu en kısa zamanda halletmeye calisicam ordan daha iyi karar werebilirsiniz.[signature][hline]Nick :Sheref
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...