Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölü iken taş alabilme bug u

blackforest

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Knight ı bıraktım ama bilmeyen arkadaşlara yardımım olsun diye anlatcam. Şimdi mesela lvl kasarken yattınız lvliniz de yüksek bi baktınız üzerinizde taş yok hemen ok e basmayın çaresi var. önce bi arkadaşınıza taş aldırıp yanınıza çağırın Select character yapıp oyuna tekrar girin karakteriniz geldiğinde tekrardan bi yatma hareketi yapıyo işte tam o anda arkadaşınızın hızlı olması lazım tabi size trade atabiliyo trade geldiğinde enter e basarsanız trade penceresi açılır ve taşları trade edebilirsiniz böylece bisürü ex kaybetmekten kurtuldunuz bilmeyen arkadaşlara yardımcı olabildiysem ne mutlu :D Sevgiler[signature][hline]Blackforest
Cyper=62 priest
Name: Menthol_Fresh
KE den sıkılmaya başladım Silkroad takılcam biraz :D
Server troy
22 lvl swordman fire
Sosyal ağlarda paylaş

10 dk önce olsaydı bu topic(ya da görseydim ben) kalkmasdım.Biras önce yattım ve ok e basıp kapattım oyunu.Bİ dahakine denerim.saol bilgi için .inş. olur :D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben reserken çoğu arkadaşı bu şekilde kurtardım denemesi bedava ama hızlı olman lazım trade atmak için ölen kişi de sana trade atabilir ama oyuna girer girmez lag olduğu için yakalayamıyo pek[signature][hline]Blackforest
Cyper=62 priest
Name: Menthol_Fresh
KE den sıkılmaya başladım Silkroad takılcam biraz :D
Server troy
22 lvl swordman fire
Sosyal ağlarda paylaş

Buda bug sömürmek değilmi ? glicht, dupe yada macro yapmaktan ne farkı var diyeceğim, sende yok bu iyi bug sömürün diyeceksin.

Herneyse oyunun her açığını bulup paylaşmasak herkez daha mutlu olucak.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 28 Aralık 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
Buda bug sömürmek değilmi ? glicht, dupe yada macro yapmaktan ne farkı var diyeceğim, sende yok bu iyi bug sömürün diyeceksin.

Herneyse oyunun her açığını bulup paylaşmasak herkez daha mutlu olucak.

Bence bu zararlı bi bug değil ve ayrıca kullanıp kullanmamak sana kalmış ölünce kaybettiğin exlere yanma diye anlattım boşver sen bas ok e gitsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...