Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

k2 nin allah belasını versin

cemshit

Öne çıkan mesajlar

said:
Dexteriyus, 23 Aralık 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
Neden paralı olunca Allah belalarını versin. Server hakları adamların ellerinde istedikleri gibi yaparlar.
Bedeva olunca iyi ama bu kadar oynadığınız oyuna para vermeye kalkınca Allah belalarını versin. Nasıl iş bu?

bu adamların reklamdan kazandığı meblaları bi bilsen...[signature][hline]yokedemeyeceğin şeyi kontrol edemezsin... (Muad'Dib)
[/b]evrenin dayandığı tek gerçek vardır: nedensellik... (Merovingian)[/b]
[/b]çizim galerim[/b]
bomba yerden gelirse terör, havadan gelirse medeniyet olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Para kazanma isteğinin sınırı var mıdır?
Ne kadar kazanırsan bir o kadar fazla istersin. Bu hep böyledir. Adamlar belli bir oynayıc sayısını yakaladıktan ve her ne olursa olursa olsun bu oyundan vazgeçmediklerini gödükten sonra madem bağımlı oldunuz şimdi sıra para ödemekte dediler. Çok sık kullanılan bir pazarlama taktiğidir. Adamlar iş yapıyorlar. Bu oyun onlar için sadece oyun değil. İş ve adamlar işlerinden nasıl para kazanacaklarını ii biliyorlar.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 23 Aralık 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
Para kazanma isteğinin sınırı var mıdır?
Ne kadar kazanırsan bir o kadar fazla istersin. Bu hep böyledir. Adamlar belli bir oynayıc sayısını yakaladıktan ve her ne olursa olursa olsun bu oyundan vazgeçmediklerini gödükten sonra madem bağımlı oldunuz şimdi sıra para ödemekte dediler. Çok sık kullanılan bir pazarlama taktiğidir. Adamlar iş yapıyorlar. Bu oyun onlar için sadece oyun değil. İş ve adamlar işlerinden nasıl para kazanacaklarını ii biliyorlar.

işmi yapıyolar. ilginç ne için çalışıolar acaba Edit char yapıp onları satmakmı yaptıkları iş?

ben bu K2 Network yetkililerine 7 aydır bela okuyorum. Oyuna değil o adamlara.[signature][hline]Toplum Diye bir şey yok , Varsa da ilgim yok
Sosyal ağlarda paylaş

Diyorum ya admların taktikleri bu. Birde gelip buraya bela okuyacağınıza, hakaretler edeceğinize oynamayın bu oyunu. Ben oynamaktan zevk alıyorum ve oynuyorum. Ancak sorun yok değil bir sürü. Buna rağmen ben bu oyunu oynamaktan zevk alıyorum. Beğenmezsen oynamazsın.
(Bu da ya sev ya terk et gibi oldu) :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

@Bleed, Sözlerine dikkat et !

@Dexteriyus, ben burda bu oyundan nefret ediyorum oyuna lanet okuyorum demedim. Emin ol bu oyunda senden daha çok zevk alıyorum. Benim lanet okumam üstteki mesajımdaki gibi K2 yetkililerine
Bu oyun artık bende bağımlılık falan yapıo değil son 2 aydır doğru düzgün girmedim oynamadım.

Umarım anlatabilmişimdir.[signature][hline]Toplum Diye bir şey yok , Varsa da ilgim yok
Sosyal ağlarda paylaş

işte asıl durum:
k2 nin bunu yapma amacı öncelikle milleti oyuna bağımlı ettiler şimdide ya para ver yada oyunu dooru dürüzt oynayamazsın diyolar. biraz sonra da oyun tamamen paralı olcak
millet ben neden ko oyniim ki??? para vercem madem dooru dürüst bişi oynarım gider wow oynarım dicek ve bu oyun da bisüre sonra göçme noktasına gelcek. sonra bu adamlar bunu ya gene beleş yapcak yada bu işi bırakcaklar. yani k2 zarar etcek gibin geliyo bu işin sonunda[signature][hline]Alcohol isn't an answer but it makes you forget the question
Sosyal ağlarda paylaş

Bu K.O yu oynayanlar sadece herkezin oynadıgı birbirine tavsiye ettigi icin oynanan oyun bu oyunu oynayanların cogu baska online oyunu gormemis adamlar bende oyle basladım lvl 61 yaptım ondan sonra ogrendim.. herkezi silkroada beklerim hic bir oyundan bu kadar zevk almadım K.O gibi kosp makro hilecilerin kazandıgı bir oyun degildir!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...