Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 e basmak

lupin

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar şimdi posionlu +7 dual miragem var. ben bunları trina+busla +8 e bassam ne kadar sansım var. veya bi kac item yakıp sora bassam kac sansım olur ? lütfen bilgili arkadasların bi cvp vermesini istiyorum. teşekkürler şimdiden[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:56
Server:Ares
Job:Rogue/Assasian
Clan:StormEagles
Nation:Human

Sosyal ağlarda paylaş

bide combo filan onlara inanmayın sadece su bnm çok dikkatimi çekti bir arkadas yazmıstı unvil belirli aralıklarla kendini yeniler diye her seferinde farklı bir kombinasyonla yakar falan fistan bana çok doğru geldi ve resetlenme ışığınıda görüyosunuz biraz dikkat gösterip sabır ederseniz aslında unvil açığı bulmaları sanırım bu yenilenme yüzünden imkansız oluyor[signature][hline]BuFFeT returned!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ne yapam :D. Arkadaşa dedim Bus basalım diye Trina'yı başka bişiyde kullan (Yeni pre almıştı). Dinlemedi. Cesareti de yoktu basmaya.. Ben basıverdim. Walla yansa çocuk bayılırdı :D[signature][hline]Nick: RurouniKenshiN
Server: Olimpia
Level: 4x
Race: Archer
np: 6xx
Clana 45+ alımı yapıyorum pm atabilirsiniz (RedWhite)

[Bu mesaj Theridone tarafından 27 Aralık 2005 19:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşalr bırakın bunları ya .. Yok yenileme yok trina fealn tamamen şanş işi gecenlerde arkadaş trinasız sadece bir i.c. yakarak +8 yaptı..
+1 den yanan +5 de tandı sonra hiç durmadan arka arkaya bastı +8 yaptı..

:!: :!: anvil de sadece o vardı.. :!: :!:

bende fp set yaptım hiç yalkmadan direk +7 ..

:!: :!: yine anvil boştu :!: :!:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLi_WeLi, 27 Aralık 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşalr bırakın bunları ya .. Yok yenileme yok trina fealn tamamen şanş işi gecenlerde arkadaş trinasız sadece bir i.c. yakarak +8 yaptı..
+1 den yanan +5 de tandı sonra hiç durmadan arka arkaya bastı +8 yaptı..

:!: :!: anvil de sadece o vardı.. :!: :!:

bende fp set yaptım hiç yalkmadan direk +7 ..

:!: :!: yine anvil boştu :!: :!:

heey hey ikiz kuleler yıkılmadan önce en tepeden aşağıya kadar 909823432 salto atıp yere inerdim gençligimde peeh peh.[signature][hline][b]Sevda çeker yalan olur sonra sokar yılan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLi_WeLi, 27 Aralık 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
dostum sana yalan borcum yok ister inan ister inanma ..

+ up olayının ne lwl le ne üzerinizdeki takılarla nede mannerla hiç bi alaksı yok tamamen şans bide anvilin doluluk oaranıile alakalı tabi bu benim düşüncem..
bizim ark 1 aydır upgrede yapmıyodu gitti busla 3 tane +6/10 dex chitini +7 bastı hepsi +7/12 dex oldu[signature][hline]name : Let'sGoBaby
lvl : 6x
Server : Dies
Np : 44.xxx
BeDaVa KoSp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
platto, 28 Aralık 2005 01:57 tarihinde demiş ki:
gündüz 100 tane wizard +1 den 10 tane +7 yaptım,bunlardan busla hiç biri +8 olmadı,tamamen şans,ben hep şanssız

wizarda bus basmak da bi garip :-)[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...