Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

manson hedesi

Jester

Öne çıkan mesajlar

this is the new shit'e klip çekmiş ama shit yerine başka bişey diyo ben mi yanlış duyuyorum dedim matrix ost'de sh'ye bastırarak sölüyo klipte başka bişey diyo sansür desen şarkının adını da değiştirirdi adında shit yazıyo anlamadım yani.[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

viva plus ta[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...