Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GS_BOZİ ile ilgili..

ZynaX

Öne çıkan mesajlar

onur bozi yazıcagını yazdı.sen bir şekilde üstüme gelmeye devam ediyosun.neyse bişey demiyorum ben.yerim yurdum belli 200 metre yok evlerimiz arasında bozi söylüyo bende söylüyorum söylemedim öyle bişey diye.neyse herkese ii eglenceler bu oyunda..
bilerek spoiler yapmadım...

[signature][hline]QUIT KNIGHT ONLINE BB ALL..

Sosyal ağlarda paylaş

konu kapanmış gibi Ama tek cvp vermesi gerek kişi ben kalmışım ... Bidas'tan Aldığım Mage EarringLeri ___zynax___ a tanesi 350M'den ben sattım açık oldu sanırım.. Yaklaşık 7-8 aydır Tanırım boziyide zynaxıda ama ikisindende böyle bişey beklemem...[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...
75k..
Ares..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 27 Aralık 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
konu kapanmış gibi Ama tek cvp vermesi gerek kişi ben kalmışım ... Bidas'tan Aldığım Mage EarringLeri ___zynax___ a tanesi 350M'den ben sattım açık oldu sanırım.. Yaklaşık 7-8 aydır Tanırım boziyide zynaxıda ama ikisindende böyle bişey beklemem...

emre çok saol açıklaman için.. çok yerinde ve tam zamanında oldu.. saol..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu ne saçma bi tartışma ya..önce kesin olduuna yönelik bi konuşma,sonra hayır iftira atmak istedim,,ardından birin kalkıp gaza gelmesiyel oyunu bırakmaya yönelik çabası (ki buna asla izin vermem) bozi seni çok seviyorum biliyosun... ama birisine iftira atmak bence bu kadar kolay olmamalı!!!senbunu söyledin ve akıllarda ister istemes bi soru işareti bıraktın zynaxın böyle biri olduuna dair ve onun oyunu bırakmasına sebeb oldun..açıkçası senden daha mantıklı bi açıklama beklerdim...doğru yada yanlış savunduun şeyin arkasında durmalıydın bence...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 27 Aralık 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
yılan hikayesi gibi sardı bakalım.

birileri aklanır,birileri suçlanır...

can ben bakırköydeymişim demek.. keylogger yüklemişim.. sonra ilk trenle eskişehir.. sabahın köründe evdeyim.. ertesi gün charı soyuyorum.. vay bea.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

sanrıım herkes herşeyi anladı şu dakikada.. daha fazla post atmaya gerek yok.. sadece bişeyler açığa kavuşsun die açtım bu topiği.. artık herkes herşeyi bilio.. bana destek olanlar çok saolun.. özellikle ersin ve emre.. ii ki sizler varsınız da aldığım şeyleri sölediniz.. çok saolun.. ii geceler..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
incredible, 27 Aralık 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
keşke bunu buraya aksettirmeden aranızdan konuşabilseydiniz...poli oyunu bıraktı nasıl kandırcam şimdi ben onu banada yazık ya:(

biz bunu aramızda konuştuk.. ancak hiçbirşeye inanmadı ahmet.. devamlı benm charı soyduğuma başkasının olamayacağını savundu.. bugünde charın yeni sahibi abi anama avradıma sövdü gs_bozi diyince artık buraya yazmak zorunda kaldım.. can'ı merak etmeyin.. ben onu döve döve devam ettiririm oyuna :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...