Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GS_BOZİ ile ilgili..

ZynaX

Öne çıkan mesajlar

said:
Milo, 27 Aralık 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
ya gs_bozi benle 1v1 yapamadı warrior ların yanına kactı gecen gun :P

dam üstünde saksagan gel bize bazı baz?

şimdi topici bi okuyun hangisi daha saçma karar verin :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

Onur bak abi ben oyuna baska bi carla girdım
Sen bana merak etme alcam carı dedın
bilmem hangı gm le ile konustum
o halletcek dedın we 10 dk gecmeden bana şifremı werdın
bu 1 . sı
2 . si bana ne ıd sordun ne bişi cat dıe bole şifre bulmak kolay mı ?
Gm deıl allahı gelse bulmaz ben bunu 2 gun arastırdım
Sosyal ağlarda paylaş

ersin allahtan sen biliosun olayı.. sen ve alta olmasan yandım.. ya ben polinin yanında deilim 2 aydır.. delirttiniz beni.. 2 aydır evden oynuorum.. arese geldim sen hacklenmişin.. yardım ettim sana.. benim üzerime kaldı.. ama kalmicak.. can a ulaşınca herşey meydana çıkacak..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZynaX, 27 Aralık 2005 21:23 tarihinde demiş ki:
ersin allahtan sen biliosun olayı.. sen ve alta olmasan yandım.. ya ben polinin yanında deilim 2 aydır.. delirttiniz beni.. 2 aydır evden oynuorum.. arese geldim sen hacklenmişin.. yardım ettim sana.. benim üzerime kaldı.. ama kalmicak.. can a ulaşınca herşey meydana çıkacak..

tmm bunlar sen le can arasında sen benım dedıklerıme cewap wer senden bişi istemıorum benı de sen hacklemedım
sana iftara attıgım için kusura bakma :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozii, 27 Aralık 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
Onur bak abi ben oyuna baska bi carla girdım
Sen bana merak etme alcam carı dedın
bilmem hangı gm le ile konustum
o halletcek dedın we 10 dk gecmeden bana şifremı werdın
bu 1 . sı
2 . si bana ne ıd sordun ne bişi cat dıe bole şifre bulmak kolay mı ?
Gm deıl allahı gelse bulmaz ben bunu 2 gun arastırdım

ben sana bilmem hangi gm le konuştum dedim evet.. o insanın ismi lazım deil burda ama kendisi kütahyada oturur ve olympia da gm lik yapmış biri.. ben sırf onlar yardımcı olsun die adama yapmadığım yalakalık kalmadı.. senin o araştırdığın zmaanlar kalkmış bana demiştin ki onur o lycoan pendant senn üzrinde çıktı.. nasıl buldun peki ahmet dedim.. biz onu droplamıştık dedin.. bende kimden aldığımı dahi söledim snaa.. onu bırak bana dedin ki poli ile aynı ipden girmiş beni hackleyen adam dedin.. ya can sölesin ben evden oynamıo muyum? ben evden çıkmıorum bu oyunu oynuorum.. cafeden giriodum eskiden 2 defa charım hacklendi.. artık evden oynuorum.. Allahı gelse bulamaz diosun id yi ben senn ismini söledim.. gm ler nasıl çalışır bilmem ama senn id ile username aynı ise ancak o şekilde bulunmuştur.. ki ben senn id ni dahi bilmiorum.. bırak şifreni.. can ispat etsin 1 kere dahi senn charla benim yanımda login olduğunu kendimi asarım!
Sosyal ağlarda paylaş

bzoi artık saçmalıosun.. ben insanlardan senn şifreni öğrenmedim.. şifrene reset attırdım.. sadece bu.. şifre öğrenme die bişey yok.. sana gelen yeni şifre eski şifren le aynı mıydı? değildi.. hala neyi ispatlamaya çalışıosun.. itemlar için bus aldığım söylendi.. charımın üzerindekiler bilinio.. poli ile aynı ip dedin küllüm yalan evden oynuorum.. daha neyi ispat edecem? kalkııp yeni char açarsın şifresini buldurmak için uraşırım bi şekilde buldum diyelim bu sefer hadi şu adaminkini de bul diceksin.. bu olay böle uzayıp gidecek.. ki ben sana eski gm dedim farkındaysan adam cypher a geçti gm liği bıraktı.. daha sana ne kanıt sunmam lazım? gel istersen beraber gidelim kütahyaya beraber soralım nasıl yaptığını anlatsın adam.. ya bi mantıklı ve tarafsız şekilde oku.. hala ersine borcum var.. salak mıyım ben seni hackledinten sonra bus aliim.. offfff of...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZynaX, 27 Aralık 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
bzoi artık saçmalıosun.. ben insanlardan senn şifreni öğrenmedim.. şifrene reset attırdım.. sadece bu.. şifre öğrenme die bişey yok.. sana gelen yeni şifre eski şifren le aynı mıydı? değildi.. hala neyi ispatlamaya çalışıosun.. itemlar için bus aldığım söylendi.. charımın üzerindekiler bilinio.. poli ile aynı ip dedin küllüm yalan evden oynuorum.. daha neyi ispat edecem? kalkııp yeni char açarsın şifresini buldurmak için uraşırım bi şekilde buldum diyelim bu sefer hadi şu adaminkini de bul diceksin.. bu olay böle uzayıp gidecek.. ki ben sana eski gm dedim farkındaysan adam cypher a geçti gm liği bıraktı.. daha sana ne kanıt sunmam lazım? gel istersen beraber gidelim kütahyaya beraber soralım nasıl yaptığını anlatsın adam.. ya bi mantıklı ve tarafsız şekilde oku.. hala ersine borcum var.. salak mıyım ben seni hackledinten sonra bus aliim.. offfff of...

abi ok ben sadece dıorum ben acam bi car sadece bul şifresını resetle ne yapıosan ben burda sıfremı bagırmasam adam deilm ya burda da uzatmanın bı manası yok :S daha cewap yazmıcam kthxbb
Sosyal ağlarda paylaş

fesüphanallah.. ya ben adamlara senn hacklendiğini söleyerek yaptırdım.. ve benm arkadaşım gm ken böle bişey oldu.. şu anda gm deil yardım edebilir mi bilemem.. üzgünüm ama senn de sırf egonu tatmin edecem die insanlara hadi şunun da şifresini bulun adam bana inanmıo die bişey sölemem.. ben gerek açıklamayı üzerimdeki itemları kimden aldığıma kadar sana söledim.. parayı nerden yaptığımı da.. alta ve ersin de bilio.. ister inanırsın ister inanmazsın.. o kadar item ı alsam server ı bırakmam emin ol.. benim ares le işim olmaz. .cypher dayım.. adım temize çıksın die bırakmışım server ı hala hedölü hödölö konuşuosun.. bunlardan ii ispat olmaz ahmet sen inanmak istemiosun.. ha ben elimden geleni yaptım.. ama senn charından herhangi biri bir daha zynax a ana avrat söverse eskişehire gelirsin bi de yüzüme söversin.. tekrardan sölüorum kaba kuvvet yanlısı olsam burada farklı şeyler sölerdim.. hala iyi niyetle seni inandırmaya çalışıorum hemde hiç bi nedenim yok seni inandırmak için.. çıkarım dahi yok.. yeter ki benm hakkımda kötü düşünme diye.. ama bu tutumun,senin charınla kim oynarsa oynasın, devamn ederse gelirsin eskişehire bi de yüzüme sölersin..
Sosyal ağlarda paylaş

yazılanları daha yeni okudum... bu konu hakkında hiçbirşekilde yorum yapmicam dicem olmaz bi şekilde serverda beni tanıyan tanır..polifonik_osuruk kimdir nedir ne derece güvenilirdir tanırlar beni.

herneyse.zynax'le ben ztn 1.5 2 yıldır arkadaşım.zor anımda borç aldıgım adamı arkasından suçlayacak kadar şerefsiz degilimn ben..ama üstü kapanmış bi olay bir şekilde yine benim alehime çevrilerek benim ismim geçmiş.bu işi yapan kesin birisi yok burası kesin.ama bir şekilde "kanıt olmadan" ben ve zynax suçlandık bunada bişey demiyorum edilen küfürler vs. ojenin yazdıgı gibi oyunu bırakma gerekçesi gibi artık yeter.bi oyun yüzünden bu kadar yıpranmaya gerek yok.bu dk.dan itibaren polifonik_osuruk isimli charı bırakıyorum.herkes arkamdan istedigini desin.çok büyük birşey olmadıgı sürecede asla ve asla geri gelmiyecegim oyuna.gerçekten çok iyi kişilerle tanıstım,dost oldum ama demekki bu kadar tozpembe degilmiş herşey.neyse herkese sevgiler

Can..[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

can sen ahmete ben gs_bozi ile login olurken onur şifreni gördü demişsin.. böle bişey yapacak olsam seni hacklerim en başta her zmaan yan yana oynadık.. benm charım 2 defa hacklendi senden bilmedim.. sen nasıl olur da beni suçlarsın hem de ben seni deli gibi savunurken.. can yapmamıştır.. ihtiyacı yok ahmet canın saçmalama... bunları biliosun.. nasıl dersin onurun üzerindeki itemlar sennkiyle aynı die.. sen bilkmio musun benm ersinden bus aldığımı.. borçlu olduğumu.. yazık ettin can çok yazık..
Sosyal ağlarda paylaş

2 nizide çok uzun zamandan beridir tanıyorum. ama açık yüreklilikle söylemek gerekirse;
**** reel parayla 2k bus alıp sonra seni hacklemesi bana mantıklı gelmiyor. çarını sattığı günün sabah onurla lvl kasarken; abi üstüme cok gelıyorlar benım hackledıgımı sanıolar dedi aradan 1-2 saat geçti abi çarı sattım bırakıom dedi aresi. onurun aldığı itemler belli kimden aldığınıda soyluyor. parayı nasıl bulduguna ben şahitim. busu weren arkadas burada o yazdı. emre ve can konusursa hersey bellı olur zaten.[signature][hline]lvl 65 kamyon
Fan Club : /town
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZynaX, 27 Aralık 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
can sen ahmete ben gs_bozi ile login olurken onur şifreni gördü demişsin.. böle bişey yapacak olsam seni hacklerim en başta her zmaan yan yana oynadık.. benm charım 2 defa hacklendi senden bilmedim.. sen nasıl olur da beni suçlarsın hem de ben seni deli gibi savunurken.. can yapmamıştır.. ihtiyacı yok ahmet canın saçmalama... bunları biliosun.. nasıl dersin onurun üzerindeki itemlar sennkiyle aynı die.. sen bilkmio musun benm ersinden bus aldığımı.. borçlu olduğumu.. yazık ettin can çok yazık..

ahmete sor onur ben öyle bişey dedimmi demedimmi..herşey anlasıldıgında çok geç olucak artık daha fazla kaldıramam ben bu tür olayları[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 27 Aralık 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
said:
ZynaX, 27 Aralık 2005 21:51 tarihinde demiş ki:

ahmete sor onur ben öyle bişey dedimmi demedimmi..herşey anlasıldıgında çok geç olucak artık daha fazla kaldıramam ben bu tür olayları

''sen benim şifremi poliden görmüşsün sonra 1 gün geçtikten sonra benim itemlerimi ona saymışsın! demişsin arkadasım werdi die...''

bunu diyen ahmet.. can bunları nerden bilio ahmet peki sen sölemediysen ??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozii, 27 Aralık 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
can bana öyle bişi demedi
DEMEZ DE!ben salladım sana iftira attım kusra baqma!!
sende soymadın beni carımı aldın hakkını helal et... kusra baqma yaptıklarım için ben yanlıslıkla kendi kendimi hackledim

ya ahmet demez diosun yukarıda daha yeni söledin :

sen benim şifremi poliden görmüşsün sonra 1 gün geçtikten sonra benim itemlerimi ona saymışsın! demişsin arkadasım werdi die...

bunu sen söledin.. can sölemediyse bunu sana kim söledi?_?????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 27 Aralık 2005 21:59 tarihinde demiş ki:
bozinin en son yazdıgı posta bak..3lü konusmalar yapıldı arada herşey konusuldu ama suç bana kaldı.ben bişey demiyorum ztn.

can neyin yorumuna bakıcam adam bana :
sen benim şifremi poliden görmüşsün sonra 1 gün geçtikten sonra benim itemlerimi ona saymışsın! demişsin arkadasım werdi die...

bunu dedi yaw... sen sölemediysen kim söledi!!!!! can'a demişsin dio.. çocuk mu kandırıosun?? karşındaki salak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozii, 27 Aralık 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
TMM OLM UZATMA BEN KENDİ KENDİMİ HACKLEDİM SANADA İFTİRA ETTİGİM İÇİN ÖZUR DİLERİM KİMSENİN SUCU YOQ SEN RAHAT RAHAT OYNA ONUR... İST. A GELCEKSENİZ BEKLERİM GELİN SICAK Bİ ÇAYIMI İÇERSİNİZ

benm kimseyle sorunum yok.. senn charınla giren şahıs ben polinin arkıyım eskişehire gelecem diyip ana avrat sövmüş.. ben de o şahısa buyur dedim.. benm senle sorunum yok.. sadece ortada bişeyler dönüo ama sorumlusu ben değilim bunu anlatıorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...