Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GS_BOZİ ile ilgili..

ZynaX

Öne çıkan mesajlar

slmlar.. ben zynax`ın eski sahibi.. gs bozi'nin charının hacklenmesinden sonra benden şüphelendiği için ares'i bıraktım.. ancak biri onun acc ile girip millete ana avrat kayıyomuş.. bozi de bunu yapanın ben olduğumu sölemiş.. peki buraya kadar iyi güzel.. ii de ben neden ares'i bıraktım o zaman? neden herşeyi yok pahasına sattım? yeterki benm yapmadığım anlaşılsın die.. bakın şimdi cypher dayım ve aresten bihaberim.. birileri ortalığı alevlendirmeye çalışıo.. ahmet bu yazıyı okuosun şunu bil.. senn acc ile login olan ben değilim.. ve kimseyede küfr etmem.. en başta Ujio ya kaymış.. adam benm msn imde.. küfür edecek olsam msn den sölerim ne diceksem.. burada çok fena bir oyun oynanıo.. eğer zynax ın yeni sahibine pm den küfür eden de sensen bunu yapma.. yapmaya devam ediceksen gelirsin eskişehire ii yada kötü bi şekilde karşılaşırız.. ama sennle uğraşan yada senn charına bişey yapan ben değilim..
Sosyal ağlarda paylaş

bunu bana söleyen en başta zynax ın yeni sahibi oldu.. bana küfür ediolar bu kim dedi.. ben biraz önce eve geldim ujio da bana söledi bana da pm den küfür etti bozi dedi.. bozi ye neden böle söledin diyince zynax girio demiş.. ya benm ne işim olur.. oyuna girip küfür etsem ne kazanırım.. ya hiç mi düşünmüo bu insanlar bnm ismim çıkmasın die bırakmışım ares i hemde char en ii durumdayken.. kalkmışlr hala bnm ismimi sölüolar..
Sosyal ağlarda paylaş

alta sen allahtan biliosun.. senle konuşmalarımı... ne kadar zan altında kaldığımı.. bi gecede charı nasıl sattığımı.. ama nedne ahmet inanmıo anlayamıorum.. ve hala yok onu zynax yaptı yok bunu zynax yaptı.. charı sattım hala tantanası devam edio.. saol yanımda olduğun için..
Sosyal ağlarda paylaş

eet ben kimseye isim wermedim ama o emin oldugum birisi war!
we o gün ujio ile bana birisi ana avrat saydı we ben kimsin dedi ucuncu_deli yazdı we eskişehirdenim dedi bende kufr ettim sorna ujıoya söyledim böle böle die ama dedim bu ya o yada cok öldurdugum bi human die kesin olarak sölemedim orda yanlıs olmasın ama HACKLEYENİ KESİN BİLİORUM!
sen benim şifremi poliden görmüşsün sonra 1 gün geçtikten sonra benim itemlerimi ona saymışsın! demişsin arkadasım werdi die...
Sosyal ağlarda paylaş

burda bazı seyler yazılmaz ama zynaxa harcadıgın emek ! warken durup dururken başkalarını hacklemen cok sacma gelio. koç ailesinden birinin anadalonun bir şehrinde bakkal açıp mal satmasına benzer senın çar hackleme olayın :P[signature][hline]lvl 65 kamyon
Fan Club : /town
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet ben 2 aydır cafeye gitmiorum.. nasıl ben senn şifreni bilebilriirm? bana itemları veren cypher daki arkadaşlarım.. onu bırak madem ben senden aldım itemları hackersinden 2k bus satın aldım real paraya neden aldım??? yani senn itemların bendeyse charın yeni sahibi bilio bendeki itemları saysın bi üzerindekileri.. senin giden itemlarını bana poli söledi.. ben senn itemlarını bile bilmiodum..

şimdi şu dediklerine bi gelelim.. eğer poli sana onur senn charına girerken şifreni gördü dediyse şimdi giderim evine beraber gireriz bi cafeden ne gerekiosa yapar yazıdırırım gerçekleri.. ama poli çok çok büyük ayıp etmiş.. ya aklını kullan bi eğer ben çalmış olsam gidip can a bunları ben aldım yeni itemlarım bunlar der miyim.. aldığım itemlar mage earring +8 set lycoan pendant kekuri belt.. ya bunlar her mage de olan itemlar.. mage earring leri emre_ultraslan dan aldım.. yalansa yalan desin.. ve charı sattım yaw charı!! ismim çıkmasın die.. hala konuşuosun.. tekrardan sölüorum.. ben yapmadım.. yapanın kim olduğunu bilmiorum.. ares le işim olmaz.. ama birazdan can ın evine gidicem.. eğerr bunları sana o sölediyse çok çok kötü şeyler olucak..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozii, 27 Aralık 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
eet aynen dedi. ben senin carınla giriodum o da yanımdaydı die we sen merak etmişsin bi bakim demişsin yalan mı??

şimdi can'ın evine gidiorum.. sen bana ilk o'nu suçladın.. ama ben onu savundum sana.. ama can eğer böle bişey dediyse çok çok büyük pislik atmış.. şimdi gidiorum 15 dk ya evinden alır cafeye giderim can'ı..
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet benım altaturk. ahmet bak dınle sen hacklenmeden once ben onura lvl kasıodum we onur lvl kasmam ıcın bana scroll set werdı sordum nasıl aldın dıe dedıkı 2 k bus aldım onları satıyorum. onur boyle item yaptı. sonra sen hacklendın . anlıomusun sımdı[signature][hline]lvl 65 kamyon
Fan Club : /town
Sosyal ağlarda paylaş

2k bus u doğruluyorum hatta 1k daha aldı bugta gitmiş...

said:
ZynaX, 27 Aralık 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
ahmet ben 2 aydır cafeye gitmiorum.. nasıl ben senn şifreni bilebilriirm? bana itemları veren cypher daki arkadaşlarım.. onu bırak madem ben senden aldım itemları hackersinden 2k bus satın aldım real paraya neden aldım??? yani senn itemların bendeyse charın yeni sahibi bilio bendeki itemları saysın bi üzerindekileri.. senin giden itemlarını bana poli söledi.. ben senn itemlarını bile bilmiodum..

şimdi şu dediklerine bi gelelim.. eğer poli sana onur senn charına girerken şifreni gördü dediyse şimdi giderim evine beraber gireriz bi cafeden ne gerekiosa yapar yazıdırırım gerçekleri.. ama poli çok çok büyük ayıp etmiş.. ya aklını kullan bi eğer ben çalmış olsam gidip can a bunları ben aldım yeni itemlarım bunlar der miyim.. aldığım itemlar mage earring +8 set lycoan pendant kekuri belt.. ya bunlar her mage de olan itemlar.. mage earring leri emre_ultraslan dan aldım.. yalansa yalan desin.. ve charı sattım yaw charı!! ismim çıkmasın die.. hala konuşuosun.. tekrardan sölüorum.. ben yapmadım.. yapanın kim olduğunu bilmiorum.. ares le işim olmaz.. ama birazdan can ın evine gidicem.. eğerr bunları sana o sölediyse çok çok kötü şeyler olucak..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...