Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DaggerPhobia.. cvplarsan svnrm..

ZynaX

Öne çıkan mesajlar

cz de kosp kullanmaktan ne zevk alıosun? sayende 500-600 np kaybettim.. bu kadar kendine güvenmeyen bir insansan bu oyunu oynama arkadaşım..insanların oyundan zevk almalarını da engelliosun.. bana şimdi e millet yapıo ben de bunu yapmak zorunda kaldım deme.. bu bahane olamaz.. cz kosp yaparak bi yerlere gelemzsin.. bu snn oyunu bilmediğin gerçeğini değiştrmez.. benden aldığın np ler sana hayırlı olsun.. ama ben ve el-morad tarafı aynı şeyi düşünüyor sanrıım.. sen anneni hiç sevmiyorsun.. saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

bunu buraya yazmamın birkaç nedeni var.. bu arkadaşa sorsan oyunu en iyi oynayanlardan.. kosp a karşı.. herşeyi legal olan bi arkadaş.. daha önceki yazılarına bakabilrsin.. ayrıca bu arkadaşla normal yoldan,ki moradonda göremezsem zaten hiç konuşamam,konuşmamın imkanı yok.. en basit yol burdan yazmak.. hiç olmazsa burda bu kadar kişinin okuduğunu görür de utanır belki..

herkesin kosp kullanması demek benimde kullanacağım anlamına gelmiyor.. bu tür programların legal oyuncuları,legalden kastım bu oyunu gerçekten dürüst oynayanlar(hack,dupe,kosp vs.. kullanamadan),oyundan soğuttuğunu insanlara göstermek.. ve bunun sonucunda da bu insanlar eğer gerçekten azıcık beyinleri varsa yaptıklarından vazgeçerler diye düşünmek.. başka da bi niyetim yok.. o yüzden lütfen sözü daggerphobia ya bırakalım da nedir amacı onu öğrenelim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cr0w292, 24 Aralık 2005 07:55 tarihinde demiş ki:
....
chyper da kosp kullanmayan rogue mi war.sen gelmiş buraya daggerphobia yazıosun.nolmuş kullanıosa git gm e söyle burda gereksiz topicler açma..

cypherda macro açmayan rogue var efendim humanlara soruyorum bi gün olsun ALSHARO dan 5li veya 3lü ok yedinizmi??[signature][hline]laviniam....

My Boo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 24 Aralık 2005 10:30 tarihinde demiş ki:
said:
Cr0w292, 24 Aralık 2005 07:55 tarihinde demiş ki:
....
chyper da kosp kullanmayan rogue mi war.sen gelmiş buraya daggerphobia yazıosun.nolmuş kullanıosa git gm e söyle burda gereksiz topicler açma..

cypherda macro açmayan rogue var efendim humanlara soruyorum bi gün olsun ALSHARO dan 5li veya 3lü ok yedinizmi??

hayır alsharo hıc bır zaman koxp acmadı... zaten ezık acsada kesemez :D[signature][hline]clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bütün el morad koxp kullanıo.. Cz yaparken söylemediim küfr kalmıo .. Sinirlerim bozuluo cıkıorum lvl kasıorum 60 oldum hala kasıorum .. Ben diecek bişey bulamıorum kosp olsa bende açardım, bu gmin allah belasını versin.. Başka bişey demiorum[signature][hline]NicK : Lycaon
ServeR : CypeR
ClaN : TheSorrow
Np : 25k
Lvl : 60 %89
Job : Shadow Vane
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZynaX, 24 Aralık 2005 11:24 tarihinde demiş ki:
daggerphobia çok uzun zamandır kullanırdı kosp.. ben artık tek attackta 1400 canımı alınca buraya yazayım dedim.. adam +8 ib almış çatır çatır kasıyr sabahtır.. artık bu adamın burasına geldi kullanıo napıcak ı geçti.. resmen np kasıo..

bu topicide görmemiştim daggerphobia die aratınca cıktı.
her topice tektek yazmıcam artık..

Uzun zamandır kosp acıyorsun demişsinde ona kafam takıldı..

tam acıklarmısın ?[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 215k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
SATILIK !
www.clanlasombra.tk

Nick : ColdStrike
Lvl : 20
Class : Pacheon + Cold
Server : Troy
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca eskiden beri diosunda ben 1 lvlden beri asasinim.
sadece 1 kez archer oldum. oda elime ib+8 gecmişti nasıl vuruom shadowla die merak ettim. girdim cz ye kospcular yalan ettiler beni. gittim eslanta lvl kastım 62 oldum. sonra tekrar asasin oldum !

beni bilen bilir açıklama yapmaya ihtiyacım yok...( ama yaptım caktırma XD)
Nickinide söylersen sevinirim..[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
SATILIK !
www.clanlasombra.tk

[Bu mesaj DaggerPhobia tarafından 26 Aralık 2005 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZynaX, 24 Aralık 2005 11:24 tarihinde demiş ki:
daggerphobia çok uzun zamandır kullanırdı kosp.. ben artık tek attackta 1400 canımı alınca buraya yazayım dedim.. adam +8 ib almış çatır çatır kasıyr sabahtır.. artık bu adamın burasına geldi kullanıo napıcak ı geçti.. resmen np kasıo..
ilginç sana 1400 vurmuş sen kosp kullanıyo diosun :) bana 2000 vuruyolar dd olmayınca demekki xig dede aresdede diezdede kosp cu var :S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kafadar, 26 Aralık 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
bence koxp kullanmıor adam kendi elleriyle yapıor öle :D nickim kafadar hacklendim tanırsın belki daggerphobia...

:D şimdi bu adam benim asasinkenmi 1400 vurdugum için aglıyor?

lol ki ne lol ben cypherin yarısına spike ile 1400+ dmg veriom.

vurdugum herkes senin gibi aglasa pianayı sel basardı ![signature][hline]Nick : DaggerPhobia
SATILIK !
www.clanlasombra.tk

Sosyal ağlarda paylaş