Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA Champions League Round of 16

khala

Öne çıkan mesajlar

Barça Chelsea erken final olmuş yaw[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

şamğiyonlar ligi her an herşey olabilir.Manchester bile grup sonuncusu olabılıyorsa.....[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

eşleşmeler baya güzel olmuş hepsi birer erken final niteliginde..
özellikler barça - chelsea
real madris - arsenal süper..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Barcelona - Chelsea
Real Madrid - Arsenal
PSV - Lyon
Werder Bremen - Juventus
Glasgow Rangers - Villarreal
Benfica - Liverpool
Bayern Munih - Milan
Ajax - Inter
maç tarihleri bellimi?
hiçbirmaçda kaçacak türeden deil yaa[signature][hline]Seni sevdiğim kdr yaşasaydım,
ölümsüzlüğün adını Beşiktaş koyardım.
Sosyal ağlarda paylaş

ne var abi villerealde bu kadar küçümsediniz?
barcelona-chelsea ha burda karşılaşmış ha finalde?
bence bu turtda karşılaşmaları daha iyi oldu çünkü 2 maç yapacaklar.
bu arada chelsea avrupanın en iyi oynayan takımlarındanda değil.bay geliyor izlerken bölüm bölüm.[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chagy, 21 Aralık 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
villareal gibi bir takımın ŞL de ikinci turda olması ve Türkiye'den hiç bir takımın avrupa'da olmaması bana koyuyor.

Villareal'in nesi var..Gurup kuraları belli olduğunda ManU'yla birlikte çıkacakları garanti gibiydi zaten de ManU döneklik yaptı...Riquelme,Sorin,Jose Mari gibi oyuncularI var,futbolu iyi bilen bir hocaları ve sonuçta geldikleri ülkenin ağırlığı var..[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucretia85, 21 Aralık 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
Ben bu eşleşmeleri pek beğenmedim.Avrupa'nın en iyi futbolunu oynamakta olan iki takımı Chelsea ve Barcelona'nın eşleşmesi kötü olmuş.Geçen yılda böyle olmuştu ve ben zevk alamamıştım.Bu yüzden değiştirsinler kuraları.Villareal-Chelsea,Barcelona-Rangers olsun.

Barcelona göze çok hoş geliyor,oyuncuları gerçekten çok keyif veriyor özellikle Ronaldinho...Ama Chelsea zaten futbol yapısıyla teknik oyuncu barındırmıyor bile,fiziksel üstünlüğü olan bir takım ve çabuk atağa kalkıyor,defansı da orta sahadan başlatıp adamı oyundan bıktırıyor..Bana göre en keyif veren futbolu Werder Bremen oynuyor,bol gol atıyorlar bol gol yiyorlar maçları basketbol maçı gibi geçiyor,Bundesliga'da 3 gol ortalaması tutturdular maç başına...Barcelona-Bremen maçlarını da izledik gurupta çok da zevkliydi Chelsea'yle o zevki vermez kanımca...[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

Villareal yani öyle süper bi takım? Türkiye liginde -normal şartlarda- Şampiyon olabilecek bir takım mı?

hangi gruptan geldiği önemli değil benim için,benim için Bir FB'nin,Bir GS'nin,Bir BJK'nin Villareal'in yaptığını yapamamasıdır.

not : kimse GS yaptı demesin ben şimdiki zamandan bahsediyorum.[signature][hline]Even the most beautiful woman in the world can not give more than she has...
msn gmail
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...