Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn Bug:)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

abi sonucta insan o anda 47646 kişiyle konusmak istemeyebilio yada o kişiyle konuşmak istemiyodur karsıdaki de bunu bilemez messengerin hiç olmazsa bi uyarı vermesi gerekir böyle böyle bu adamı karsındaki bloklamıs yine de caırmak istiyomusun diye siz siz olun birbirini tanıyan kişilerden birini bloklayıp dierini açıkta bırakmayın ikisini de bloklayın elinizi korkak alıstırmayın onunuza geleni bloklayın :-Ğ[signature][hline]WackY_, 26 Aralık 2005 21:11 tarihinde demiş ki:
Fistan yanlış anlama ama ben seni hep kız zannederdim:D
Fistan, 26 Aralık 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
kızım
Fistan, 26 Aralık 2005 21:23 tarihinde demiş ki:
beni anlayamadı kimse ama ona yanıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeathLord, 27 Aralık 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
abi sonucta insan o anda 47646 kişiyle konusmak istemeyebilio yada o kişiyle konuşmak istemiyodur karsıdaki de bunu bilemez messengerin hiç olmazsa bi uyarı vermesi gerekir böyle böyle bu adamı karsındaki bloklamıs yine de caırmak istiyomusun diye siz siz olun birbirini tanıyan kişilerden birini bloklayıp dierini açıkta bırakmayın ikisini de bloklayın elinizi korkak alıstırmayın onunuza geleni bloklayın :-Ğ
beni anliyan bir insan :)[signature][hline]vimpir
MZ : Vimpir Sk
Sosyal ağlarda paylaş

benimde başıma gelmişti :) o yüzden blocklarsam alakalı herkesi blockluyorum yada direk appear offline oluyorum :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...