Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yemeksepeti

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

dominos pizza..

1+1 olayı güzel extrazavanga var pizza olarak en iyisi de o zaten..

çok güzel site hep kullanıyorum[signature][hline]Imagine a Life without Limits..!!
----------------
ForumKahvesi - Sıcak Dostluklar için Bir Yudum Kahve..

www.forumkahvesi.com
www.forumkahvesi.net
Sosyal ağlarda paylaş

bir kebapçı, başak sorfası olması lazım, var o çok güzel, kavurmalı pidesi süfer
bi de dominos, turkish piza + dominas farm mısırlı jambolnlu bişi. ikisi favorim.[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 21 Şubat 2005 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dominos+++[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Dominosu yemişim.. Little caesars, özel kenarlı varken oy kaşarlı kaşarlı..
Dominosta çok güzeldir ama, little caesars bi ayrı..
Bi de Kentucky'nin hot wingslerine bayılıyorum oy oy..

Peki Restoran olarak yok mu hiç. Veya pizza hamburger felan dışında (fast food ürünleri olabilir yine tabii)[signature][hline]lölö mustafa..
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

dominos
favourite three
1+1

zengin ediodum bi ara adamları

bugün uzuuun süre sonra bi pizza yiyeyim dedim, demez olaydım.. o süper 1+1 olayında 2,5 YTL fark almaya başlamışlar
kınıyorum !... kızdım almadım.[signature][hline]"Stormwind, Ashenvale bacımsın, Contested'da affetmem..."
Sosyal ağlarda paylaş

isimi kalınmış gibi bi çağrışım yapsa da dublex daha ince
pizza inceliyor biraz daha sert oluyor, arasındaki peynir de güzel, dublex pizza hoş birşey yani.ancak bu 1+1 gibi olaylarda kullanılamıyor dublex için fark ödüyorsun.[signature][hline]bu post bütün sevenlerim için
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
İnternetin en sağlam sitelerinden biri. Benim gibi yemek özürlülerin eli ayağı

Aylardan Nisan: HiredGun la dasaaa ders çalışırken acıkırlar. dasaaa ben Yemeksepetinden pizza ısmarlıyım der. Little Caesars tan 2mega pizza istenir. Derse dönülür. Bir süre sonra saate bakılır 45dakika geçmiştir ve pizza yoktur.yemeksepeti aranıp haber verilir. Abi "Burdan sonra olaya ben el koyuyorum Siz işinize bakın" konulu kısa bi koşma yapar. 5dakika sonra tel çalar Abimiz bu sefer ise "Gençler bu kadar bekletmişle sizi Ben size ayarlıyım bişiler" der... Esas ısmarladığımız pizza 5-10 dakika sonra kapımızdadır. Şaşkınlık verici olan ise fişin kesiliş saatinin 15dk önce olmasıdır. Biz pizzaya yumulurken abimin bahsettiği beleş pizza gelir. Nefis kenarlı falan.
dasaaa ve hiredgun pizza yemekten çatlayarak ölürler. Onlar ermiş pizzasına biz çıkalım kerevetine[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olaydan bir ay sonra.. Final Hafası.. Yer:dasaaa'nın evi
Telefon çalar. dasaaa uykudan kalkar ve teli açar
-dasaaa-efendim (oldukça uykulu bi şekilde)
+kız+ günaydın
-sanada
+şey ben dasaaa ile mi görüşüyorum
-evet benim
...sessizlik
-aaa şey ben uykudan yeni kalktımda sesinizi çıkartamadım (ulan kim bu kim bu?)
+(kikirder) şey efendim ben Little Ceaser dan arıyorum. Geçtiğimiz ay bir sipariiş vermişsiniz ve size geç ulaşmış O zamandan beri de bir sipariş vermemişsiniz. Sizi kırdıysak özür dileriz
-Huh?
+İsterseniz size pizza yolluyalım şimdi
-Huh?
+Efendim geçen ayki sipariş size geç ulaşmış Yemeksepeti'nde bize kötü not vermişsiniz ve o zamandan beri sipariş vermemişsiniz bize. Bunu telafi edelim
-oke.
+Tamam dasaaa bey size hemen bi büyük yolluyorum
-hmm saolun

15dk sonra nefis kenarlı ekstra malzemeli pizza kapıdadır. dasaaa kahvaltıyı bu nefis pizza ile yapar[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten de İstanbul'dan uzaktayken en çok özlediğim şeyler biri yemeksepeti...
Ne zaman kfc den özel menü söylesek adamlar kıyaktanmıdır dalgınlıktanmıdır nedendir bilmem, 5-10 parça fazladan tavuk koyarlardı.

Favori Restoranlar:KFC, Little Ceasers, PizzaHut, Boğaziçi Bursa İskender

McDonalsı kesinlikle tavsiye etmiyorum Etiler şubesindekini özellikle, herifler her defasında eksik getiriyordu...[signature][hline]Barbar Conan:Barbarizm, insanlığın doğal durumudur, medeniyetse doğal dışı. Bu, geçici bir durumdur ve barbarizm, önünde sonunda her zaman kazanacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...