Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pass resetleyemenler

hackersin

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bazılarınız bilir ben programcıyım normal hayatımda buna dayanarak şöle bi tez ortaya atıyorum..
bazı acc larda şifre resetlenip mailinize gelse bile eski şifre geçerli oluryor bunun sebebi bence id niz içindeki un alfanumeric karakterler örneğin ( . / - < > * !'^+ ) eğer böle bi sorun yaşan varsa doğrulamak için altına yazabilir ben 5-6 kişide gördüm bu sorunu sorduğum tek şey id inde sayı ve harften başka bişey var mı gelen cvp hep evet oldu kimisi idsini verdi / olsun . olsun böle şeyler benimde şuan 2. ci acc var şifresi çoluk çocuğun elinde dolaşıyo id in içinde .(nokta) var resetlenmiş şifre gelio ama geçersiz hala eskişifre ...
blackwinds azda olsa girio bunu iletsin k2 de ki arkadşalara halledemiceklerse elimden gelen yardımı yaparım bir programcı olarak site php ye geçtiğinden beri çekmediğimiz kalmadı acemi birini koymuşlar en basit sql cümleciğini yazamıyor adam bi dünya para alıyor üstüne anlamıyorum... bu sorunu yaşayan varsa uygun bi dilde supporta yazın tepkimizi gösterelim düzeltilsin ortam şebeği olduk millete

İyi günler...
Sosyal ağlarda paylaş

ben türkçe karakterden bahsetmiyorum ama sonuçta türkçe karekterlerde ASCII kod ailesine alınmadığı için onlarda unalfanumeric olarak geçiyor doğrudur..

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
ID de türkçe karakter varsa hiç bir şelikde bir daha o char ile login olamiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bencede bu yeni charı adam satcaktı bana değiştiremedik şifresini sonra fark ettim olayı adam almış nokta koymuş hangi akla hizme ediosa :D
said:
tosun_pasa, 26 Aralık 2005 14:34 tarihinde demiş ki:
id'de/password'de turkce karakter kullananlar da en az, iki satir sql yazamayip oraya coder'im diye oturanlar kadar garip insanlardir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...