Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parası olan düdüğü çalar

capricorn

Öne çıkan mesajlar

Muhtemeldir ya hani her oyunun, film misali 1 - 2 die yeni versiyonlarının çıkması ve versiyon atladıkça filmin kalitesi düşmesi ve hayran sayısının azalması, meşhur Frp oyunumuz Knight Online şimdiki ismi ile Knight empire'nin de bu bunalımlara girmesi, hatta kullanıcı kaybetmesi her oyun gibi veya örneği somutlaştırmak gerekirse Diablo II misali çöpe atılması muhtemeldir... neden mi??

temel sebep kendi kanımca "Oyunun eğlence ve zevk aracılı ile oynanıp yeni arkadaşlar edinilmesi amacından çıkıp, Noah firmasının ticari amaçlarına alet olmasıdır." premium olmayan oynamasın ne ala memleket... belki de adiL olan budur.. yani oyunun bi yerden sonra paralı hale geçmesi veya belli kısımların ares 1 veya 2. serverin paralı olup 3. serverin parasız kullanıcılara açık olması kimileri düşünebilir e kardeşim tamam hoş.. ama bu kadar çalışanıydı falanı filanı idi bunlara para nerden gelior die, site o kadar gelişmiş oyun desen dünya çapında milyonlarca oynanıyor hatta gün geçtikçe belki knightonline.my gibi alternatifleri daha da türemeye başlar... neden reklam değiL.. kullanıcılardan kesilecek para reklamdan elde edilebilinir olmadı belli şeyler önceki versiyonlarda olduğu gibi paralı olan üyelere %3-10 gibi exp fazlası drop yada upgrade şansı olabilirdi... o da olmadı raptor, shard, elixir gibi high class itemlerin üstlerine reklam alsınlar, olmadı Nothing Clanının "O şimdi asker" yazısı misaLi şeylerle oyunu şenlendirsinler. Ama her kullanıcıdan para talep etmek veya %80 hele bi dolsuN yer kalırsa biz siz beleş kullanıcılarıda alacağız, demelerini oldukça absürd buluorum. alınan veya daha doğrusu aldığım direk mesaj budur " bak kardeşim bizim asıL nedenimiz sizden bi miktar para almak etmek falan filan, ama paran yoksa sgel az şöyle %80lik kısım içerisine girmeye çalış giremez ise onlara gıpta ile baq biraz sık dişini ver 5 10 dolar gir oyuna". Bu böyle olmaz oynayanların çoğunluğu zaten genç kitle, bir şey edin ettirin protesto edip düzelttirelim bunu =) çok ütopik oldu bea.

selamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu kişi premium zaten o yüzden istediğin kadar itiraz et faydası olmaz.Yanlış anlama be destek falan vermiyorum o K2 ye ama bir yandanda iyi oldu kanısındayım.Çoğu küfür v.s yapanlar premiumsuz(çoğu diyorum herkez demiyorum) o yüzden az çok azalır bu tarz şeyler ayrıyetten yaşı küçük olan insanların çoğu alamıyor premium en çok bu yönü ii oldu bence.12-16 hatta daha yüksek yaşlara sahip olanlar daha olgulaşamadıkları için küfürler ve bir sürü pisliklerin çoğunluğunu yapıyorlar.[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

bu bi hayir kurumunun degil, k2 network isimli bir $irketin adi altinda cikan bir oyun ve boyle buyuk bi potansiyeli olan oyunlarin genel akibeti de bu $ekilde olur.. yani adamlar uyu$turucu misali ali$tirirlar sora 5-10$'a milleti tav ederler ki bu en etkin ticaret yontemlerinden birisidir. e bele$ etin yahnisi de..

son zamanlarda hasta oldugum bir konu var paticikte deginmeden gecemedim; adam u$enmeden yazmi$ bilmem kac satir du$uncelerini, ozenle, dili dondugunce.. fakat hemen ardindaki postlar ise "peki" "tamam" gibi oluyor ya.. off ya.. bi cay koyun diyorum.. *anladiniz*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
punishmyheaven, 25 Aralık 2005 21:37 tarihinde demiş ki:

son zamanlarda hasta oldugum bir konu var paticikte deginmeden gecemedim; adam u$enmeden yazmi$ bilmem kac satir du$uncelerini, ozenle, dili dondugunce.. fakat hemen ardindaki postlar ise "peki" "tamam" gibi oluyor ya.. off ya.. bi cay koyun diyorum.. *anladiniz*

Kesinlikle katılıyorum. Eğer bi yorum yapmayacaklarsa ki yaptıkları yorum değil ve ekleyecek bişeyleri yoksa post kasmayıp başka konularla ilgilensinler..[signature][hline]
Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_TR/Berserker Hero/lvl 6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cypher/Cyclob/Paper Mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...