Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asosyalliğin üst seviyesi : Arkadaş TV(NR1)

narin

Öne çıkan mesajlar

Program rezillikten başka birşey değil de sosyalliğin tanımını da yapamamış arkadaşlar var. Sosyal insanın topluma bir yararı vardır, sokağa çıkıp karı kız peşinde koşan adam sosyal olamıyor maalesef. Bunu bir beceri gibi görüp sosyal olmak tanımını takanların programa çıkıp bi nevi kendini pazarlayanları ezmeye çok mu hakkı var?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlacKDagger, 10 August 2003 00:15 tarihinde demiş ki:
Bune lan erkekmi arıyo mankenmi zekimi ahuauhauh 1.80 1.85 olsun muhuhaua arada sırada benimle cılgınlıklar yapmasını isterim SOKAKTA CIGLIK ATMAK
ahahuau[hline]Hiten Mitsurugi Ryu Ku Zu Ryu Sen

MUahauahauh onu bende izledim hepsi gibi o kızda çok salak :) Aptal diyor ki: "Kitap okumayı sevmem.." Sonda ekliyor: "...Okuyanı da sevmem" eheueh[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla düşer donuna.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
comfortably_numb, 10 August 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
bi kere bi tip ideal kız görüşünü anlatırken şişman olmasın kıllı olmasın gibi sözler sarfetmişti de kopmuştum :))

Amauhauh onuda izledim ahauaha :D[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla düşer donuna.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trikeratops, 20 August 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
o programa çıkanlar için üzülüyorum.[hline]Bakın, nota dediğiniz konu müzik notası değildir. Bunların bir ağırlığı vardır. Aklınıza esince nota verilmez.

onlar cıkıolar ve para alıolar.yane ole oraa baswuran tipleri almıolar.kendileri seciolar ve para karsılıı cıkartıolar.yane orasi bile yalan programın...[hline]Mirage, 20 August 2003 10:06 tarihinde demiş ki:
Bırakın abi DarQeR ile müzik konusunda tartışmayın yutar sizi. Adam müziğin ters taraftan tikisi olmuş eharf.
It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...