Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CCSakura sana meydan okuyorum

BigBaD

Öne çıkan mesajlar

BigBaD, 25 Aralık 2005 12:32 [ Yanitla | Sil ]

--------------------------------------------------------------------------------
çok iyisin gerçekten 3-0 :)

hehe bana attığın PM'den de belli olacağı gibi 3-0 yendim arkadaşımızı =) bi daha bişi olursa PM atın burdan konuşmayın ayrıca SS istemeyin çünkü almadım :)[signature][hline]Gerçek (eski) CCSakura ben değilim . . . char'ı satın aldım, Lütfen bu yüzden PM atmayınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de aynı yerden oynuyosanız niye Forum' dan meydan okuma gereği duyuyosunuz ki?

Yoksa fake account mu bunlardan birisi? :S[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 25 Aralık 2005 12:40 tarihinde demiş ki:
İyi de aynı yerden oynuyosanız niye Forum' dan meydan okuma gereği duyuyosunuz ki?

Yoksa fake account mu bunlardan birisi? :S

nasıl ? anlamadım[signature][hline]Gerçek (eski) CCSakura ben değilim . . . char'ı satın aldım, Lütfen bu yüzden PM atmayınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bu gerizekalı yüzünden oldu hepsi =) doğru aynı cafedeniz, bu bana meydan okudu ve foruma da yaziim dedi ben de buna çaktım tabi :) eh birazcık da post kasmış olduk 3-4 tane. Bu manyak sana PM mi atıyo Murtaza ? :D[signature][hline]Gerçek (eski) CCSakura ben değilim . . . char'ı satın aldım, Lütfen bu yüzden PM atmayınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...