Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xiegenon tazmanyacafe clanları hakkında küçük bilgiler...

TazmanyaCAFE

Öne çıkan mesajlar

senin kim oldugunu bilmiyorum ama eminimki sen sut içerken biz ko oynuyoduk.Bizim kapımız herkese acık buyur gel bi cayımızı iç.Gelirkende kuru pasta getir tatlı konuşmak için.[signature][hline]server:xigenon
clan:symphony
level:64
class:shadow vain
NP:120.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada beni yazmayı unutmusun valla cok gucendim :D. buarada hedonun selamı var.tenezzul etmedi sana cvp vermeyeve dediki '' Tazmanya cafe seni cok sevicek ''. hadi hayıtlı gunler. bol guneşler. :D uehauehaueh[signature][hline]server:xigenon
clan:symphony
level:64
class:shadow vain
NP:120.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ne 1 savunmaya ne de baska 1 seye ihtiyacım yok ama aptal insanlar beni deli edio cevap verim dedim bak şimdi paşam sen daha KO bilmiodun ben 2-3. 60+ charımı bırakmıstım her dupe wipedan tertemiz cıktım hiç 1 itemım silinmez kosp dersen yapsam su an 70dim hala 66 yım itemlarım iidir 3.7k buff lı hpim var eger cok ya da duper olsam daha fazla 1 seyler olurdu , yetmedi mi

http://hosted.filefront.com/EarI

izle ve ogren evlat pk nası yapılır bu oyun nası oynanır
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle arkadaşı tebrik ediyorum. bütün cafe otursak orion u lvl 63 editletmek aklımıza gelmezdi. hadi kosp dersin macro dersin anlarım da,adamın zaten internet cafesı var bütün pc başıdna öyle 1 iş için niye para harcasın. zaten sen cafedeki ortamı bilmezsin,bilsen gerek de olmadığını görürdün. ben kendi charım yokken orion_ 63 ten 64 e geçmesi için char a lvl. kasmıstım.66 dan 67 ye aynı şekil. zaten char genellikle cz golem de lvl daydı ona da macro diyosan ben zaten daha bişi demiorum. slide lı macro varsa söyle bende alıyım.

bir de şöyle bişey var madem böyle iddiaların var arkasında dur. ha ortalıkta olmaz diyosan gel cafeye seni karşıdaki garaj a alalım,ama biraz terli çıkarım korkma :D.[signature][hline]Slayerized xigenon & cypher
xigenon:
lvl 66
clan symphony/myth
hacked
cypher:
lvl63
full shell babas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TazmanyaCAFE, 24 Aralık 2005 01:28 tarihinde demiş ki:
smhpony

symphony
said:
tek bır legal expsiz kasmıstır..

o ne demek ?
said:
hedonıcfish killemall tamamen duper charla oynamaktan baska bırsey degıller gorundugu gibi...

bu arkadaşlar çok mu canını yaktı atıp tutuyosun haklarında ? Bunları bizim yanımızda da söylesene yahu nie içinde tuttun ki bu kadar

said:
suan tabı bu tazmanyadakıler ıste kıllemall orion hedonıcfısh sureklı ıstedikleri gıbı dengeler le oynayıp o clan bu clan dolasıolar full item dupe item ve kosp destegıyle..

hic biri symphony ya da kendi kurdukları clanlar dışında clanlara girmediler

said:
tazmanyadaki illegalite..

LOL

said:

sındı bunları neden soyluosun dıceksınz

kimse seni s*klemez ki öyle bişi desin

orçun abiye ya da kafeden herhangi birine sataşmadan önce düşün derim... hepsi benim kardeşimlerim .. eziksin salaksın daha 'i' 'ı' kavramını bile bilmiosun ingilizce bildiinde meçhul.. nie ingilizce bi oyun oynuosun ozaman.. git tetris filan oyna ne diyim derslerine çalış oku adam ol büyüğünce sora gel cafeye gene ' Eskiden küçük ezik bi velet wardı hepiniz ezerdiniz artık büyüdüm adam oldum sütümü içtim ' dersin..Biz gene tam kadro orda oluruz merak etme

<3 concon

p.s:levent altıma sıçtım gülmekten garaj rox !

[signature][hline]Bethrezen ~ Leader of SyMpHoNy

T_T

[Bu mesaj SyMpHoNy tarafından 24 Aralık 2005 23:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazılanlar ares yada diez de olsa tamamı yalan diye düşünebilirim..ama xigenonda kimse bana dupe item taşımadım kullanmadım kosp kullanılan bi partye girmedim demesin en azından..kimsenin %100 legal olmadından adım gibi eminim xigenon u bu yüzden bıraktım boku çıktı serverin..gerçi biraz düzeldi diyor arkadaşlar ama ne kadar doğrudur bilemem...
Sosyal ağlarda paylaş

slm millet abiler ablalar kardeşler dostlar tmm abarttım sana slm çamurcu slm wermek istemezdim ama ALLAHın slmı nede olsa neyse....
Arkadaşım sen hiç taza geldinmi hiç takıldınmı orda hiç muhabbet ettinmi bence hyr ama bigun ura takılırız PK yaparız bi pk sorunu warmış galiba seni çok kesmişler bence sorun odur yada clana almamışlardır ama normal tabi bende o ortamdan uzak olsam bende bole kendini kaybeder bişeler yazardım ama sen aşmışın aga ya yuh walla abarttın yani biraz duzeyini kaçırmışın olayın neyse o cafe cafedeki çarlar en onemlisi cafede takılan insanlar çok temiz çok ii insanlar o yuzden bidaha bulaşma bence neyse yeter sana bukadar sen git bi çar yap sora gel konuş yani hiçbi zaman konusamıcan loling!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan it herif konuşmıyım konuşmıyım dedim illa ağzımı açtırcaksın!!

1. kimsin sen? erkeksen cafeye geldiğinde " o şahıs benim " de.

2. millet kosp kullanıyosa dupe yapıyosa sana giren çıkan ne?

3. sen tazmania hakkında bu kadar çok şey biliyosan demekki bizim charları da sen hackledin!!..

4. insanlara bok atmak çok kolaydır azacık insanlığın varsa çık karşıma!!

Bizim iyi oyuncu olmamız için " Ne Dupe'e Nede Kosp a ihtiyacımız yok" !!!

TAZMANIA NETCAFE DEMİRBAŞI
Xigenon - Kunt (bir o.çocuğu tarafından hacklendi)
Diez - Empty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Empty, 25 Aralık 2005 02:19 tarihinde demiş ki:

3. sen tazmania hakkında bu kadar çok şey biliyosan demekki bizim charları da sen hackledin!!..

Diez - Empty

<3[signature][hline]Anesthesia - Pulling Teeth

Xigenon
Idaho
lvl 60 assasin >>>hacked
z1pz1p
lvl 61 assasin
4dv3nt(with my friend)>>hacked
lvl 57 priest
Cypher
ZeroLife
lvl 61 priest
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk önce bu konuya cvp yazmayacaktım.içimden dedim ki taz.cafe üyeleri cvp yazmazlar konu kapanır ama içlerinden haksızlığa dayanamayanlar olmuş.o cafeden xig.de beth. ile oynayan tüm arkadaşlar hakkı ile buraya gelmişlerdir ben o cafeye gitmedim ama tarafsız bi gözle bu topici acan arkadaşı kınıyorum.gereksiz şeyler yazmış ezikliğini ortaya çıkarmış bence.

go bethrezen and team go go go :D :)[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:X_PaNDoRa
LvL:6x
Np:1xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan:
LvL:6x
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Empty, 25 Aralık 2005 02:19 tarihinde demiş ki:

Diez - Empty

aduket..[signature][hline]Slayerized xigenon & cypher
xigenon:
lvl 66
clan symphony/myth
hacked
cypher:
lvl63
full shell babas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...