Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xiegenon tazmanyacafe clanları hakkında küçük bilgiler...

TazmanyaCAFE

Öne çıkan mesajlar

eskiden smhpony clanında olan lvl 68 Orion_ fakat su an baska bi clanda seyr eden aynı zamanda tazmanyanın sahibi olan kişilik ; bu charı lvl 63 e kdr gm edit seklinde almıstır daha sonra bu tazmanyacafe yada bınevi tazmanya dupecenter mı desem artık :D burdaki tüm duperlar sayesınde kosp ve bugıbı sekıllerde bu char kasılmıs ve 68e ulasmıstır hatta su iki lvl ı tek bır legal expsiz kasmıstır..su anda komple tum duperlar mhyt clanını kurdular tamamen bi dupe kosp ne pıslık warsa yapıolar tamamen bi illegeal clan yanı..bunun yanında çoğu defalarca banlanmasına ragmen bır dıger tanıdık gm sayesınde actırılmıstır bır gun sıfır ıtem le arkası gun full sehlle cıkmıslardır meydana hedonıcfish killemall tamamen duper charla oynamaktan baska bırsey degıller gorundugu gibi...suan tabı bu tazmanyadakıler ıste kıllemall orion hedonıcfısh sureklı ıstedikleri gıbı dengeler le oynayıp o clan bu clan dolasıolar full item dupe item ve kosp destegıyle..su kospun da gelmesıyle iyice hat safaya ulasmıstır tazmanyadaki illegalite..sındı bunları neden soyluosun dıceksınz hiçç öle bilin xigenondaki bazı kişilerin charlarını ve nasıl oynaddıklarını hıc de ole dısardan goruldugu gıbı saf olmadıkları bilin diye yazdım...yani su dupesiz ve kosp suz bası insanların bir HİÇ oldugunu bilin istedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman suçlananların bir avukatı bulunur saten..[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

amanda aman necok sey bılıyormuusun sen once gercek bılgılerle gel derım ardındanda kendı gızleyecek kadar korkak oldugunu solemek ısterım sen bızlerı ıyı tanımadıgını dusunuyorum ve dostum olmadıgımızı gerceklerı bır cok kısı daha ıyı bılır smhpony clanı bu cafenın dır dogru dup ıetem tasımam yanlıs sanırım madnees ve guysmiley ın orion legal dıye not yazdıgını bılmıyorsun[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

sende bu kısılerı cekemeyenlerdensın heralde bende o cafedenım ve hıc oyle kotuluklerını gormedım bethrezen ve orıonun ustunde o cafedekı herkesın emegı vardır bırı sıkılırdı bırı gecerdı lvl kasardı ve hala oyle hıc bı ıllegal yoldan bıse yaptıklarını gormedım
bide bunları bu kadar soyluysun tmm da kendını neden sakladın
Sosyal ağlarda paylaş

unutmusum yazmayı ben hıc banlanmadım ve tekrardan acılma falan olmadı ve baya sey solemıssın sanırım uzun zaman burada takılmıssın bazı arkları tanıyorsun ve sen dost degılsın arkadasda degılsın neyse bır onemı yok bukadar dobrasın kendınıde acıkla derım hanı herseyı bılıyorsun ya erkeklık yapabılırsen[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim öncelikle bu bilgileri yazmışsın her şeyi cok bilio gibi konuşuosun ama ismini belirtmiosun bir şeyden mi cekiniosun illegalite diosun biz de diorz ki git o adamları gm'E check eettir bakalım illegal mi diil mi kosp diosun ; orion'un char 68 olana kadar apos we golem döndü hem de legal yollardan hedonicfish duper diosun dupe wipedan sonra shelli kalan tek asassin oydu peki bu dediklerinin neresi dogru simdi ? Orion_ icin gm dupe wipedan önce gm commanden Orion_ is legit yazdı nie cünkü senin gibi cekemeyenler onu check ettirdi ; git istedigini yap ama insanlara camur atma .....
Sosyal ağlarda paylaş

galiba sana tazda klan vermediler böyle şeyler yazmışsın. Dupe wipetan sonrada duper dediğin kişilerin itemları hiçbiri silinmedi. Eğer biraz kişilikliysen fake accle gelip saçma sapan şeyler yazma burda ismini belirt[signature][hline]
"Yaratılışımdaki yegane mükemmeliyet, Türk oluşumdandır. Benim için tek övünç kaynağı budur."
[b] Mustafa Kemal Atatürk
Sosyal ağlarda paylaş

dupe yokkende bu adamlar kosp yokkende vardı belliki bu adamları çekemiyorsun orionun üzerinde tüm cafenin emeği vardır bizler o karakteri hem kastık hemde leechte karakterlerimizi bırakarak kendi karakterlerimizide kastık bu arada bu adamların itemleri madem düpe idi düpe wipeden sonra niye silinmedi ben tazmanya cafeyi ve bu insanları niye kötülemeye çalıştığını anlamış değilim eğer içinde biraz erkeklik varsa kim olduğunu açıklarsın böyle fake nicklerle girip insanları karalamaya hiç hakkın yok
Sosyal ağlarda paylaş

ya böle insanlar ancak konuşurlar ona sormak lazım " oyunu biliomu daha önce hiç bi chari 60 veya daha üstü yapmişmi ? ayrica tazmania cafede oynuyanlardan bi kaç kişinin chari hacklenmiştir kim bilir belkide bu charlari o hacklemiştir çünkü tazmania da herkes birbirinin şifresini bilir kimse kimseden şüphe etmez ama bu tür kimligini açıklamaya cesareti olmayan insanlardan şüpelenmekte hakkimiz die düşünüyorum. Bu char bu LvL a kadar kosp la veya Gm yardimi ile lvl atladi ise neden dier Gmler bu chari banlamadi. Xig de düpe wipe oldugu zaman neden tazmania da kimsenin itemi gitmedi bunlari bi sor kendine bunlarin tek açiklamasi itemler düpe deil hepsi alin teridir... ayrica sen hedonicfish in pk yapişini eleştirmişin mouse ile combo yapio demişin.. bigün sen gel taza tanit kendini bize bide senin pk yapişini izliyelim tabi pk yapicak charin varsa ...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım madem bizi sevmiodum biz duperdık kosp user dık falan filan nie cafeye geliodun yasın kac basın kac insanlara camur atmaktan zevk mi alıosun bi kanıtın varsa sole gorelim 4 senedir beraber oynadıım insanlara laf atma sebebin clana alınmamansa ne akdar dogru bi karar veridldii simdi dahada belli oluo bence sen git parkta kumla oyna bulasma KO falan uzulursun[signature][hline]server:xgenon
lvl:lvl 61
clan:myth
np:4xxxx
durum:hacked zzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

allahım kafayı yicem ahah 3 defa falan gittim kafeye kospun k si yoktu dupe mupe yoktu 3 defa hack yedi kafe gözümün önünde.

seni biraz fazla okşamışlar galiba? Çok gocundurmuşlar seni ki evdeki 15 yaş veletliğini foruma taşımışsın. Git annene yemek yapsın rahatlarsın eğlen çizgi film falan seyret sen canavarlar büyüler falan mideni bulandırmış, zavallı ve sallayıcı bir tipe dönüşmüşsün. bak bakayım tartıya kaç kilo olmuşsun?[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

1. tazmanya kafe deki oyunculara b.k atan arkadaş, asla kanıt olmadan kimseyi suçlama.

said:
Mike, 24 Aralık 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
allahım kafayı yicem ahah 3 defa falan gittim kafeye kospun k si yoktu dupe mupe yoktu 3 defa hack yedi kafe gözümün önünde.

2. 3 kere gittim 3 kere hack yedi kafe anlamı çıkıyo ya burdan :)[signature][hline]RaSpuTiN!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yok estafurullah =) eheh sahibini tanıyorum, arada takılıyorum öyle. 6-7 kişi falan hacklenmiş sölediler. ben gitmden önce. =) hack derken inventory tamamen gitmiş banka duruo aynen. garip bişiler nese sonra tekrar toparladılar. izliyorm valla güzel cz yapıolar bide kospculardan kacabilsler =)[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...