Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi toparlama yapalım

ufaqliq

Öne çıkan mesajlar

Şimdi anladımğım kadarıyla hiç bişi bilmeyen biri olarak bilenlere sorularım var. Hem merak edenlerde okur. Öncelikle şu and böyle bi oyun yok ama Sog adında oyunu tanıtım amaçlı bir expansion vari bir oyun çıkardılar. Peki ben bu oyunu oynamak istiyorum, torrent ile launcher.exe ile diğer 1.3gb'lik dosyayı çektikten sona ne yapmam lazım (tabi kurduktan sona). Şak die oyuna girebilirmiyim?
Ayrıca bir başka soru, Pioneer account nedir?
Uzun lafın kısası ben şu an oyunu oynamak için (hangi versiyonu olursa olsun) ne yapmam lazım?[signature][hline]Guinevere - Barbaros
Guinevere - Tetikci
Guinevere - Testere
Merlin - Koboldinho
Sosyal ağlarda paylaş

+ pre orderda edemessin su an 8881 kisilik kontenjan vardi onlar ve daitilin 10000 acc girebiliyor su an sadece oyuna.

server stabilitesine kavusana kadar ki cok zor goruluyor simdilik yeni alim yapilmayacak.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

peki ben taaaaa yaz başında siteden register olmuştum hatta baya bir forum vardı onuda doldurdum (guildin varmı? kaç saat oyun oynuyon haftada?, hangi oyunları oynuyon vede oynadın gibi). Benim bi şansım varmı? Çünkü gerçekten bu oyun tam araığım tarz bi oyun çok hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...