Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionhearth-sorunsalı-newbieligi !!

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Ya ben bu oyunu aldım da questlerden basılarına baslıom. Bu arada oduncunun karısını bulamadım bi de ya level atlanınca noluyo bi tek statlerim yukseldi benim bi tane de potion buldum ranged weapons tavana sıcradı :D Level atlandıkca neler oluyor skill gain alınabilior mu ? Bi de sparks mı sperks mi ne var o ne ?[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

Skill gain senin int'ine göre değişiyo, nereden artıracağını yazmış...
Oduncunun kızı; Crossroads'tan kuzeye git. Yeni alana girince sağa doğru ilerle, orada kurtaracan zaten mağraya girmeden daha...
"Perk"ler karakterinin kazandığı ırkına göre değişen özellikler. Tanımları yazar zaten... İlkini 2. level'da alırsın. sonra her 3 lvl up'ta bir almaya başlarsın (5 - 8 - 11). Senin için en uygununu seçmeye bak...

[Bu mesaj riglous tarafından 20 August 2003 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saolun varolun :D[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...