Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Charima kavustum sayilir : )

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

az önce phosphorla konustum try to log in dedi denedim block kalkmis ama yanilmiosam premium son günü bugu var hata verip kapatiyo oyunu en gec yarina dönüyorum insallah :)
bu arada zamani vardi ki biraz muhabbet ettim charimin diezdeki 34 lvl rogue silent_scream yüzünden blocklandigini ögrendim bi hata olmus olabilir mi diye sordugumda emin deilim yanitini aldim diezdeki gm isimlerini aldim ve dieze girdim su anda Saturo'ya pm attim online cevap verirse kaybolan premium günlerim hakkinda konusacam :)[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Aralık 2005 23:50 tarihinde demiş ki:
az önce phosphorla konustum try to log in dedi denedim block kalkmis ama yanilmiosam premium son günü bugu var hata verip kapatiyo oyunu en gec yarina dönüyorum insallah :)
bu arada zamani vardi ki biraz muhabbet ettim charimin diezdeki 34 lvl rogue silent_scream yüzünden blocklandigini ögrendim bi hata olmus olabilir mi diye sordugumda emin deilim yanitini aldim diezdeki gm isimlerini aldim ve dieze girdim su anda Saturo'ya pm attim online cevap verirse kaybolan premium günlerim hakkinda konusacam :)

OLEEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY AGA CLAN PLZ AGAAAAAA[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ np
polifonik_osuruk 62 Elemental Lord 193370
Sosyal ağlarda paylaş

Ares 3 e gir select karakter yap Ares 1 e tıkla oluyo Herşeyide Cepten Beklemeyin Demi..[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FC_XX_TR, 23 Aralık 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
rica ederim kardes az da olsa muhabbetimiz war inş fullmoonda alır charını! bu arada polifonik osuruk nerelerde topiclerde görünmüo

ahaha burda işte name change rulez^^[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
190k+ np
polifonik_osuruk 62 Elemental Lord 193370
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gregorn, 23 Aralık 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Ares 3 e gir select karakter yap Ares 1 e tıkla oluyo Herşeyide Cepten Beklemeyin Demi..

premium son gün bugu nedir biliyor musun?
bence bilmiyorsun :)
girdigin zaman server char sectikten sonra loading süresi bitip oyunu acmadan hata verip oyundan atio...

herkese tekrar tskler darisi haksiz blocklanan banlanan charlari hacklenen sifresi calinan kaybolana herkesin basina ^^[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
unblocked
Sosyal ağlarda paylaş

Kısmetse 2 ay içinde 3 4 aylık Bronze Premium alıcam o Pireler bitince öğreniriz inş. :D[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...