Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inv.pas.

engolim

Öne çıkan mesajlar

said:
engolim, 23 Aralık 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
benim size diycek bişeyim yok beni bilen biliyor kardeşim ve burdanda bas bas bagırmayın neyse meseleniz kendi
aranızda çözün ve bu güne kadar da kimse benim hakkımda tek bir kelime bile etmemiştir ben dogrunun ve yanlışın ne oldugun u bilirim ama sizlere gelince bir bayanla nasıl konuşulucagını bile ögrenmemişsiniz yazık başka da bişey demiyorum hayatınızda mutlulıuklar dilerim kardeşim bayyy...

senle alakası yok gibi konusuyosun günlerce saatlerce kocan msn den charın şifresini istedi sora sen geldin konustun saatlerce parasını gönderices söz v.s v.s sora gelmiş burda saygısızlıkdanmı bahsediyorsun? benim charım la ticaret yapıyorsunuz birde saygıdan bahsediyorsun saygı sadece bayan a gösterilmiyor..[signature][hline]OMG
Sosyal ağlarda paylaş

Bende dünden beri aynı hatayı alıorum.
oyuna diğer charımla girdiğimde bi baktım online asıl charım.

daha sonra sen kimsin dedim adam ben GM MURAT dedi.

eee ne oldu dedim. senin benim charım la ne işin var dedim.

adam bana çok faazla kosp kullandın dedi. ki arkadaşın kosp lu party sine girdim.

daha ama party e girdim daha sonra kapattım aradan 10 saat geçti. tekrar oyuna girdim tezgah açtım. 30dk sonra bi baktım dc olmuşum. ardından yukarıdaki anlattıklarım başıma geldi.

adam bende 500 kontör istedi msn verdi. (benim msn le oyundaki mail alakası yok) daha sonra. kontör miktarını 250 ye indirdim. sonra 10 gün ban dedi vermedim kontör ü.

ama charımla girmeye çalıştığımda invalid password. diyor
BU ARADA EVDEN OYNUYORUM. CAFELERE GİTMİŞLİĞİM YOK.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde ayrıca normalde ban yesem ki makro nun 30gün 70gün v.s. cezaları var premium olduğumdan en faz 10gün yerim.

ama account da block lu değil oyuna girmeye çalıştığımda invalid password diyor.

*** BE SURE TO CHECK YOUR SPAM FOLDER/BULK MAIL FOLDER FOR YOUR NEW PASSWORD ***

Please verify your account by replying to this message with the following information:

Knight Online account name
.................................
Last 4 digits of the credit card or the PayPal e-mail ID used to make purchases
....................................
Secret Key(old signups used favorite movie)
....................................
E-mail address on the account
...........................................

Once this information has been verified, your new password will be sent via e-mail. Password information will not be provided unless all of these items are verified.

ayrıca bu formu doldurdum dün gece. ama hala ada oyuna girebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bak kardes şifre ve id bilen birisi charı alabiliyor mesala benim charımın şifresini ve id arkadaşım biliyordu ve ozamanlarda herkes şifre sorunu yaşıyordu Cagr1 ismi sitede login oldu ve karşısına mail gönder felan filan cıktı ordaki kayıtlı olan benim mail adresimdi ama o kendi mail adresini yazdı siteden onun mailine bir şifre gitti ve tekrar gönderilen şifre ile login oldu degişti şifreyi mail adreside cagr1 nın mail adresi =) halen de öyle bir ara Blackwinds vardı ares1 maradon da ulaşa biliyordun şimdi varmı yokmu bilmiyorum bir bak istersen sabah 9 dan sora online imiş[signature][hline]OMG
Sosyal ağlarda paylaş

hey sana diyom serefsiz sensin ve senin gibiler cagri ve xtx tir lan serefsiz adamlar siz cari bana verdiginiz de ebisey yok dediniz ve carin -18663 cash acigi vardi utanmaz adam lar bide gelmis burdaa blok tan konusuyon serefi senden veya sizden ogrenecek degilim ha bu arada unutmadan sifreyi actirdik saygilarimla ilgili olan kisilerede duyurulur !!!
not: sen degilmiydin cagri bey bundan 2 ay once bana cari satan serefsiz adam nerde bana sattigi carda -5000 knight cash acigi varmıs adam satti bana cari gitti diyen ee eden bulur mus simdi size bas bas bilmem anlatabildimmi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...