Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çakar'dan müthiş iddia!

solo_

Öne çıkan mesajlar

said:
Rewendor, 21 Aralık 2005 13:11 tarihinde demiş ki:Şu ana kadar da bin tane hakem hatası elle atılan goller olmadı fb lehine.

Nobrenin pozisyonunu ballandira ballandira anlatmiyolar mi hasta oluyorum. Arkasinda 2 tane adam kapatirken ne hakemin ne yan hakemin gorebilecegi pozisyonda eliyle onune aliyor. Bu 1000 kere elden sayiliyiorda , Cihanin ceza sahasinin icinde elle kesip (hakemin 7-8 m uzaginda gorus alani da acik) freekick verilen pozisyonu pozisyondan sayilmiyor. Fener elle attiysa golu Galatasaray elle cikardi Penaltiyi.
Cok objektifsin jnms bole devam. Binmis tobe yarabbim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
enema, 21 Aralık 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
ya elleydi degildi hala bundasiniz, eliyle atmadi diyelim ne degistiriyor bu? o pozisyonu hakemin gormemesinin imkansiz oldugunu mu? o macin fenerbahceye hediye edilmedigini mi? ilginc birsey ya elle atmadi onu diyip hakli cikmaya calisiyorsunuz bide.

Şöyle açıklamaya çalışayım:
Maç 1: Anelka kaleciyle birlikte çıktığı hava topunda elleriyle kalecinin ellerine müdahale ederek faül yapar. Top eline kesinlikle değmez. Hakem Anelka'nın kaleciye elle yaptığı gayri nizami şarjı görmez ve golü verir. Hakem hatası.

Maç 2: Galatasaray'lı Cihan Denizlisporlu oyuncunun ceza sahasına gönderdiği pası ceza sahasının içinde elle keser. Oyun kuralları gereği alanları sınırlayan çizgiler o alana dahil olduğundan dolayı kararın penaltı olması gerekirken hakem penaltı vermez. Hakem hatası.

Görüldüğü üzere iki büyük takımımızın lehine sonucu etkileyen iki hakem hatası mevcut. Bunda anlamayacak ne var? Siz diyorsunuz ki "ya bizimki hakem hatası falan değil, sizinki ise resmen federasyon rezaleti". Bu kadar nalıncı keseri olmaya hakkımız var mı?

Rewendor sen "ben o pozisyonu seyrettim elle atmış" diyorsan diyecek başka lafım yok. Topun ele temas etmediğini zaten artık herkes gördü ve söylüyor. Gerçeği ortadan kaldıracaksak zaten boşuna çene yormayayım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...