Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buldum premium olmadan girmeyi

rallici

Öne çıkan mesajlar

beyler en yukarıda 2 tane server var notın service mi ne önce ona bi kere tıklıyoz failed 10061 diyor ve okeye basmıyoru basmıyoruz basmıyoruz ve sonra mesela c1 ama server hep 1 olmalı üstüne gelip 1 tık yapıp alttan hep sürekli connecte tıklayın zaten otamatik durup oyuna sokar sizi
Sosyal ağlarda paylaş

Yalan yanlış haberlere yer yok bu gazetede.Lütfen efendim nasıl bir yazarsın sen :D.
Sen bala mala girdin ama millette o bal olmayabilir.[signature][hline]"Your account has been blocked"
Yeni char açtım kasın beni please.
"Item pls,level pls,clan pls,party pls..."
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bence artık bu oyunu oynuyosak bi şekilde de leveller 60ları aştıysa kıyın paraya ayda 9 ytl nereye vermiyoruz ki.. ben şahsen sadece cz yapmak için bronze premium oldum her servera da sorunsuz giriyorum.. bunca emek vermişim kasmışım şu oyun için ayda 6 $ çok mu? bence değil..
Sosyal ağlarda paylaş

adamlarında amacı bu premium aldırmak bize ben bbu yontemle giriom rahat oldu

asla premium almıcam cunku premiumların isi daha zor dupe wipe de hep onların itemları siliorlar yeniden para bayılsınlar die(kendimde biliom ben hic para wermedim
dupede sadece bi giantix axe silinde kasdaki 700m e ve dier itemlara bisi olmadı millet ac kaldı)
Sosyal ağlarda paylaş

of offfff adamlar yolacak kaz ariyor herkes siraya giriyor. heriflerin ne hizmeti var ki premium alasin. dayatiyorlar insanlara zorla premiumu. yarin obur gun bi hack yersiniz yada ban. hicbir sekilde cevap gelmediginde "aptal gibi premiumda aldim" dersiniz.[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege

(Roguenler/Diez)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...