Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ulasmayan password mailleri

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Benim bilindigi gibi pass change de sifremm gitti. Neyse mailim superonline di bende Superonline musteri hizmetlerini de arayim dedim.

Bana soylenen su ; Bu Turkiye ve bazi ulkelerde genel bir sorunmus yurt disindan gelen bazi mailler ulasmiyormus bu da karsi taraftan kaynaklaniyormus. KO nun Self DNS kaydi yapmasi lazimmis bu sekilde tum mailler ulasirmis.

Dogrumu ise yararmi yararsa nasil anlatirim bunu muhatap bulup ta bilmiyorum ama KE forumada yazdim ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 22 Aralık 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 22 Aralık 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
valla sifre deişiminde pop3 mail yada hotmaile direk sifre geliyoo superonlinedeki pop3 se gelmesi lazımdı benim dandik bir pop3 maildi geldi

gelmedi iste :(

abla oyunda nekadar dusmanda olsak uzuldum yaww bende diyom neden jadeyle karsılasmıyom oyunda yeni örendim sifre maduru oldunu valla cidden uzuldumm nekadar oyunda düsmanda olsak bu bi oyun isallah bi cozum yolu cıkar daha 1 kere kestim senii :) öle hemen pes etmek yok illa acilicak o karakter gmleri bulursam bende pm atcam blackwindsle aram iyi ama online olmuyo :( hic[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:144 k
Clan yok
dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 22 Aralık 2005 15:29 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 22 Aralık 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
said:
valla sifre deişiminde pop3 mail yada hotmaile direk sifre geliyoo superonlinedeki pop3 se gelmesi lazımdı benim dandik bir pop3 maildi geldi

gelmedi iste :(

abla oyunda nekadar dusmanda olsak uzuldum yaww bende diyom neden jadeyle karsılasmıyom oyunda yeni örendim sifre maduru oldunu valla cidden uzuldumm nekadar oyunda düsmanda olsak bu bi oyun isallah bi cozum yolu cıkar daha 1 kere kestim senii :) öle hemen pes etmek yok illa acilicak o karakter gmleri bulursam bende pm atcam blackwindsle aram iyi ama online olmuyo :( hic

saol :)
bu arada evt karambolde kestin :) ben umidi kaybettim... Charin gelecegi yok.

[Bu mesaj JadeReal tarafından 22 Aralık 2005 16:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende dun gece 20 gundur şifresi gelmeyen archerimin şifreyi resetlemeye kalktım ama şifrem hiç tanımadığım acayip bir sitedeki uyenin biirine gitti.Char mındar oldu valla gecen resetlediğimdede almanyadan bi almanın msn sine random olarak gönderilmişti şifrem.Char uluslararası çalışmaya başladı Ke sayesinde yakında FBİ,Mossad, falan oralara ulaşır benim şifre saolasın Ke sayende meşhur olacam :)[signature][hline]LvL :61
Server:Ares
Irk :El Morad
Paper MAge
Np :np :)
CLan :WhyNoT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
abla oyunda nekadar dusmanda olsak uzuldum yaww bende diyom neden jadeyle karsılasmıyom oyunda yeni örendim sifre maduru oldunu valla cidden uzuldumm nekadar oyunda düsmanda olsak bu bi oyun isallah bi cozum yolu cıkar daha 1 kere kestim senii :) öle hemen pes etmek yok illa acilicak o karakter gmleri bulursam bende pm atcam blackwindsle aram iyi ama online olmuyo :( hic

blackwinds gorevinden alindi belli 1 süre..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...