Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifremi neden değiştiremiyorum??

abdallah

Öne çıkan mesajlar

İşte bu yüzden bi konu açarken dikkat edin diyoruz...

Misal;

Priest statları hakkında yardım istiyosanız, "priest stat" yazın arayın. E aradığınız şey hakkında bilgi bulabilmeniz için mutlaka bu konuyu açanların BAŞLIK hakkında dikkatli olmaları gerekiyor. Tutup da "yardım edin banaaa böhühühü :(((8888888888" diye konu açarlarsa kimse aradığı şeyi bulamaz, ortalık darmadağın olur.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza her forum açışta bir link oluşturmalısnız linkin başlığı bu forumu açmadan önce hiç arama yaptnmı? die olcak merak edn tıklıcak ona ve arama yapcak bu kdr olur anca yukardaki arama yazısı çok küçük millet göremiyo olabilir biraz büyültmek lazım taibiki bunuda site admininine sölemek lazım oda başka:S....[signature][hline]Photo Uploded...

[Bu mesaj _KoRn3R0th_ tarafından 23 Aralık 2005 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 23 Aralık 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
murtaza her forum açışta bir link oluşturmalısnız linkin başlığı bu forumu açmadan önce hiç arama yaptnmı? die olcak merak edn tıklıcak ona ve arama yapcak bu kdr olur anca yukardaki arama yazısı çok küçük millet göremiyo olabilir biraz büyültmek lazım taibiki bunuda site admininine sölemek lazım oda başka:S....

Biraz dikkatli okumayı dene.Arama yaptım ama bu konu ile ilgili bir şey bulamadım yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...