Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ke sen nesin?

_PoWeR_TURK_

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar biliosunuz artık yavas yavas herkez kendı hayatına geri dönmeye başladı.yaşadıklarımız belkıde ufak bi rüyaydı.ke denen şey bizi kısacası bu diyardan aldı ve orta dünya denilen bi boşluga sürükledii.
onlar para kazandı bizse gençligimizi tüketmeye başladık.
kim bilir belkıde aramızda kız arkadasını veya çevresini kaybedenler oldu.çünkü şunu çok iyi biliyorumki bu oyun yüzünden dışarı bile çıkmıyo kimse.adeta internet cafelere yada evlerınde o koltuga yapışıp kalıyoruz.hatta yemegımızı bıle o pc basında yiyoruz.
peki soruyorum

KAZANDIGIMIZ NE?

teşekkürler ke seni ayakta alkışlıyo türk gençligi

bu oyun benim için bugun bitmiştir allaha emanet olun.
esas lvl bugunden ıtıbaren baslıyo benım için kariyerimde yükselcem inşallahh[signature][hline]Char :_PoWeR_TURK_
LVL : 62
NP : xxxx
Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

abi dün cep telefonuma baktım bir sürü arkadasın telefonu var.hepsini tekl tek aradım kimi telefonu açtı sen yaşuıyomusun dedi kimide telefonunu deiştirmiş.size yemin ederim 300 kişi kayıtlı cep tel rehberınde 10 tane arkadas yoktur konusabildigim.

lütfen diyorum
alsınlar oyununu basına çalsınlar.türkler gerçek tarihlerinde hep avrupayı kesmıs dökmüş savasmış.

biz gerçegiz onlar degill.[signature][hline]Char :_PoWeR_TURK_
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyundan parayı tek vuracak kişiler tabiki sizde bilirsiniz ki dupeciler yada bazı kişiler

ben bi kişiyle görüştüm adam istedigin itemi 100 ytl satıyo +8 alıcagın item tabi 60 lık itemsiz çar satıyo 200 ytl full chitin shell yane fulll+full istersen 400 ytl'ye satıyo...işte adam böyle para kazanıyo

gerisiniz siz düşünün[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
Not_: Artık Fakir SoyuLdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben power türke katılıyorum.Ke haritası dışında işleyen bi hayat var.Ben eminimki bi çoğumuz bu oyun yüzünden sevgilimizi,dostlarımızı,hayatı yaşanılır kılan bi çok şeyi kaybettik.Ve bu oyun coğu için keyiften öte hırs oldu.Bencede bu oyuna kendini abartı şekilde kaptıranlar ufak bi tatile cıksın,yada pc lerini bi müddet kapatsınlar...Belki hayatın içinde daha güzel ve daha çekici şeyler bulabiliriz.Al tankeri koluna cık dolaş,ye iç ne biliim yaşa işte.Herneyse burda felsefe yapmak haddimiz diil tabikide ama lütfen hırs yapmayın bunu.Çıkın dışarıya ve oksijeni beyninizin tüm hücrelerinde hissedin...[signature][hline]Name : _:Therion:_
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x
Np : 142 k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

ben ... Ama Sadece o yüzden değiL ama onunda Payı var [signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 5x.xxx
Server : Cyhper
Msn: [email protected] - [email protected]

[Bu mesaj pckopat tarafından 24 Kasım 2005 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sonuna kadar haklısın ben evde duramazdım hep arklarımla gezerdim gayet sosyal bir insandım şuan beni tanımayan beni asosyal olarak nitelendirir ve bunda çok haklı ders not grafiğim ko dan önce ortalama 5 iken şuan 3 yani bu ko hayatımın içine zıçtı ama bırakamıyorum eroin gibi offf naapıcam acaba psikoloğa felan mı gitsem???[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hayatında başarılar diliyorum.
arasıra bende düşünüyorum gençliğimizi mahvediyoruz diye ama benden de beterlerini görüyorum. ben canım sıkıldığı zamanlar yada akşamları en fazla 2 veya 3 saat giriyorum. (çoğu zaman 1 saat) çoğu zaman sosyal hayatım var UO daki gibi değilim UO da tam bir fiyaskoydu gezmeye dolaşmaya gidiyodum ark larla bi yerde oturup bi şeyler içerken hadi gidelim fln bi cafe ye gidioduk tekrar UO. ama KO da öyle değil her cafe ye hem güvenmiyorum hemde çıkıp gezerken fln aklımada gelmio açıkçası. çünkü UO tayfasındaki arkadaşlarımın hiçbiri KO oynamıo :D
UO yu oynayan bi adam KO yu sevmez emin olun.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

KOSP tan banlanan arkadaşlar MUTLAKA TIK

[Bu mesaj Joey tarafından 24 Kasım 2005 14:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim pLanım şöLe Askere Gidene Kadar böLe dewam Edecem Askerden Sonra eski HaLime dönecem. NormaLde Şubatta gitmem gerek BekLeyip görecez... Ama Şu Gerçek Soğumaya BaşLadım cz deki MacrocuLar 5 er 5 er ok atınca[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 5x.xxx
Server : Cyhper
Msn: [email protected] - [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bence bırakmanın tek yolu karakter silmeyi aktif hale getirmeleri.
eğerki zamanında aktif olsaydı şu ana kadar 100 kere silmiştim.
ben sattım char ı eğer ki sahibi şifreyi değiştirirse (benim girdiğimi bilio) vermicem bi daha sana derse ve diğer charım da bi kaç sorun görürsem yok item silinme fln direk silerim ve bi dahada açmam[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

KOSP tan banlanan arkadaşlar MUTLAKA TIK
Sosyal ağlarda paylaş

bigün babam bana kızdı ve odama girdi tabi ben hiç istifimi, bozmadım.kapıyı kapattı sertce ama ben hala istifimi bozmuyorum.aradan 10 dk gecti ve pc fişini çekti.

babamın bana dedigi
senin lvlinede sanada başlarım.al şu parayı al arabanın anahtarlarınıda git dışarı arkadaslarınla eglen gez dedi.eger istiyosan evlendirelim seni dedi :P okadar ailemi bile pes ettirmişim anlayın yani[signature][hline]Char :_PoWeR_TURK_
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw düşünsenize bi bu oyun için hayatını kaybeden insanlar var hatırlarsınız galiba.Ne demektir ya 22 yaşındasın daha önünde kocaman bi hayat var ve sen bi oyun yüznden hayatını kaybediyosun.Bence herkes bundan bi ders çıkarmalı.Bazı şeylerin geri dönüşü yok malesef.[signature][hline]Name : _:Therion:_
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x
Np : 142 k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bende öle yaptım.aldım parayı arabanın anahtarlarını gezdım.bu olay gecen cumartesı oldu.ve gecenin güzelligini o atmosferini eski günlerdeki gibi tattım.
ama bi olay gördüm kendimde.kızlarla tanısmayı baya bi unutmusum.su 3 gundur üzerinde çalışıyorum.
eski tatktikleri yemiolar :))[signature][hline]Char :_PoWeR_TURK_
Sosyal ağlarda paylaş

buda başka bir tema olay şu:
[spo2=level up]benim kuzen işi gereği geziyor (toptan perde satıcılığı felan işte) bigün bi dükkana gitmiş adam oyun oynuyor ama bilmiyo kuzen oyunun ne olduunu adam hasta gibi ama iş görüşmesine gelmişler adam hiç istifini bozmadan oyun oynuyor merak etmiş kuzen sormuş
-yaw ne bu oyun??
--knight online
-nası bişi
--mmorpg çok deli bi oyun bugün savaşa gircem lvl up almam lazım
-..........[/spo]yani işe girsende müdürde olsan bırakılmıyor ne lanet şeymiş bu acaba oyunu hacklesek göçertsek ne olur????
[spo1=fikir!!!]oyun içinde gm e küfredin sizi banlasın olmaz mı??[/spo][signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...