Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PEARL HARBORDAKİ ABD GEMİLERİNİN HEPSİ Mİ BATIRILDI??

FIRAT

Öne çıkan mesajlar

ARKADAŞLAR,BUNU TURKİSH DEFENCE FORUMUNDA GÖRMÜŞTÜM(OKUMUŞTUM)97 ABD GEMİSİNDEN 96SI BATIRILIYOR.İÇLERİNDEN 1 İ VAR Kİ ONA HİÇ DONUKUNULMUYOR.SOLACE ADLI BİR SAĞLIK GEMİSİ..SONRAKİ YILLARDA BU GEMİ TÜRKİYEYE VERİLİYOR.BU HİKAYE DOĞRU MUDUR VE ABD GEMİLERİNİN TÜMÜ O GÜN ENKAZ MI OLMUŞTUR?[signature][hline]türk milleti var oldukça dünya medeniyet dengesi bozulmaz!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm Sunay Akın ın kitabında vardı..İsmini hatırlamıyorum...Ama söylediği gibi arkadaşın bir hastane gemisine dokunmuyorlar...
Birde annamadığım birşey bir millet sırf atom bombası denemek içim tüm donanmasını neden tek bir limana toplar...[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm donanması yoktu uçak gemileri başka bi yerdeydiki japonların asıl hedefleri bunlardı çünki modeli geçmiş destroyer light cruseir i batırsan ne yazar batırmasan ne yazar.
Ayrıca amerikalılar japonların böyle bir saldıraya kalkışacağına akılları ermezdi nitekim ermedi taaa pasifiğin bi ucuna büyük bi donanma yığdı japonlar.
Sosyal ağlarda paylaş

pearl harborda sadece hastane gemisine dokunulmuyorrr bu dogruuu çünkü japonlar çok gururlu savaşçılardır hatta samuraylar harakiriyi çok gururlu olduklarından yapmışlardırrr... hatta son samuray filminde samuraylar ateşli silahlarla sawaşmayı onursuzluk ve rakibe yapılan bir haksızlık oldugunu düşündükleri için orda samuraylar ateşli silah kullanmıyolar......peral harborda hiç bir sivile ve hiç bir saglık kuruluşuna dokunulmamıştır....ama bunun karşılığı hiroşima ve nagazakideki sivillere atılan atom bombasıyla olmuştur şerefsiz amerikaaaa(sözde barışın temsilcisi)[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
mz: haspa fc

Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen yanlis. Pearl harbordaki abd gemilerinden cogu batmiyor sadece hasar goruyor batanlarda zaten eski model gemiler. Saldiri sirasinda yanlis hatirlamiyorsam yaklasik 2.600 kisi ölüyor bunlardan sadece 40-50 tanesi sivil kalani asker hastanelere filan dokunmuyorlar. Bu oranı abd irak savasinda akilli bombalarla bile yakalayamadi:) Eger merak ederseniz tam sayilari bakar bulurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...