Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shell pad

asiiiii

Öne çıkan mesajlar

Druenler sende 2 orc magenin golem kesip pad düşürdükleri bir SS vardı sanki. Ya da başka birindemiydi? Gülmekten ölüyordum ordaki muhabette. İki ezik mage golem kesmiş pad düşmüş dükkan açmış. abi bu iyi mi diyor birisi. Diğeri de ne diyosun abi en iyisi diyor. O resim kimdeyse upload etsin plz. Baya arama yaptım bulamadım. Resmen karikatür gibi.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

bi arama yaptimda bende ki ss'i bulabildim anca. o diger yaran muhabbet buyuk ihtimalle hasmez'in ss'si. bu arada "oh oh" muhabbeti de bizim hasmez ile fi tarihinden beri drop aldigimizda soyledigimiz bereket duasi.

[spo1=mage team][/spo]

bir de denk gelen bi ss var ki mage ile ilgili. zamaninda fakir ama gururluyduk. harpy gibi aoelere girmek torpil gerektirirdi. fakat azimliydik. disimizi siktik ve kastik. buyrun:

[spo2=exp][/spo]

not: belki gunlerce kastik shell icin hasmez ile. degil dlvl kac lvlar kaybettik shell cikartacagiz diye. hakikaten orda cok sevindik. cunku o kadar saatini, emegini veriyorsun ve karsiligini ariyorsun. kici kirik bi shell parcasina sevinmedik. degeri 70m felandi dusunun. ama emegin karsiligina harbiden paha bicilemiyor.

[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege

(Roguenler/Diez)

[Bu mesaj druenler tarafından 23 Aralık 2005 01:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj druenler tarafından 23 Aralık 2005 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...