Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iron bow +10

MaDDaFaCCa

Öne çıkan mesajlar

simdi düsündümde uzun zamandir beni xped ettiremedi humanlar uzun zaman dedigim cidden uzun zaman en son 61 lvldim commander ile golem kasiyorduk 000 ve cetesi gelmisti o zaman xped olmustum hatta KO forumunda 000a küfür bile etmistim zhuahuahuhuahuahua
( towerlar haric )[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

hun1ce boyle nickli biri sallama yazdım ama buna yakın onceden humandı bu adamı 4 kere troll lere giderken kestik adam yılmadan habire geldi 5 kez arkasında orduyla geldi adam town cektik hemen :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

O değilde her hacklenen neden burada bağırıyor ? Bende hacklendim hackleniorsanız kendi hatanızdır bunu kabullenin tamahkar olmayın her gördügünüz cafeden girmeyin çıkarken makinenize reset atın deepfreeze kullanıolarmı sorun vs vs bnm nasıl hacklendıgıme gelınce cafemizdeki 3 5 ufaklıga fazla güvendik o kadar ..[signature][hline]Name : LorDoFHmN
LvL : 62
Job: Shadow Vain
Server : Ares
Nation : Karus
Clan :BooZe
Sosyal ağlarda paylaş

blackwinds girdigi zaman ilk zamanlar cok iyi hatırlıyorum adam hem kufur ediyor hem skill bug kullanıyo banla beni diye bagırıyo 25 dk gecti banladı bu oyunda devlet işleri gibi yavas ilerliyo :D :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

o tiplerden dakikada 250 tane türediği için adam zorlanıyor tabi ...
1 dakikada 10 ban fena sayı değil yanılıyormuyum ? :D[signature][hline]Name : LorDoFHmN
LvL : 62
Job: Shadow Vain
Server : Ares
Nation : Karus
Clan :BooZe

[Bu mesaj LorDofHmN tarafından 23 Aralık 2005 01:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...