Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olimpia' nın tadı çabuk kaçtı

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

said:
_KoRn3R0th_, 22 Aralık 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
said:
bilinc, 22 Aralık 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
@ Theridone : Sana bir hint verem. PK yaparken daima düşük durability ile CZ'ye git(3-4 k civarları)...Demedi deme:D

blinç bu staflarda flnda işe yarıyomu?

I never had a mage:P
Denemek lazım. Ama bowda %100. Nedenini ise şöyle açıklayabilirim. Kullandıkça açılıyor alet. Mesela bow 0 dura oldu diyelim. Tamir edip geliyorsunuz, ilk 1-2 dk çok kötü vuruyor tamir sonrası, sanki hala bozuk gibi. Gerçi onun da yolu var. Bowu elinizden bırakın tekrar alın. Oyun saçmalıklarla dolu yani anlayacağınız...:D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 22 Aralık 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
Aldım geçenlerde elime ANY'nin takımları. Valla ne bileyim sevmiyorum abi. Anlatmıştım geçenlerde. Dmg'i düşük kombosu yok, olmasın varsın. Ranger okçu demektir be kardeşim. Range işte range:P Tek istediğim şu oyundan okçulara yapılan haksızlığın bir yeni bow verilerek halledilmesi. Iron bowdan daha iyi bir bow hak ediyor archerlar. Totemic falan demiyorum long ya da siege en azından...

IB den yediğimiz 5 liler yetmedi, bide long bow istiyorsun :)

Ulan IB bile bu kadar can yakarken long yada siege'i düşünemiyorum bile, tam kabus olur.

Arrow hack çözümlenmeden size short bow bile fazla. :lol:

Ps. Evet şu anda en zayıf silah archerın, şu arrow hacki durdur söz sana benden 1 totamic :) Allah adam gibi oynayan archerlara sabır versin.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...