Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account çalma bugu buyrun burdan yakın

Bad_tr

Öne çıkan mesajlar

Forgot Password olayını anlamamışsın sen..
Yada Anlatmak isteyip anlatamayanlardansın...
Siteye Gir..
Login yerinin altında, Forgot Password war...
Ordan gir.. ID ni yaz altına e-mail ini yaz..
Submit de.. Sonra sana Gizli sorunun cevabını isticek..
Onu bilirsen ne güzel..
Bilemezsen kasma kendini bırak Knight ı ...
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 9xxx (up up up) :D
Sosyal ağlarda paylaş

ei istemiyor tmm abi büyüksün aga baba peki millet burda kac günden beri secret question ne ya deyipte agliyor cogu kisi bu yüzden madur olmusken sen diosun adam hackliyorlar bu yöntemle way bea..............
neyse tamam hackliyorlar saol uyarilarin icin[signature][hline]::Ujio::
67 lvl
warrior
ares
blocked
Sosyal ağlarda paylaş

Bakin bu isle ugrasa ugrasa kafayi yicem..

Simdi bu sistem bazen calisiyor bazen calismiyor. yazdiginiz mail adresine bagli. Forget passwordden de yapilabilir ..

Ama sonucta bazi maile sonuc ulasiyor bazisina ulasmiyor.Bu yolla hack yiyende cok. Onuda soyleyim. Cunku sistem bazen gizli soru cevabini yazmasanizda eger diger sorularin cevaplarini dogru yazdiysaniz acc yi kitliyor. Yani calanda kullamaz ama sahibi de oynayamaz hale geliyor. BUnu baskalarindan da duydum.

Ayrica bende webde gizli sorumun cevabindan da ve diger sorularin cevabindan da emin oldugum halde " data did not match " diyor. Dolayisiyla acaba benmi hata yaptim diye 100 tane cvp denedim iyice karisti ..

Biktiiiiiiimmmm

Igrenc bir durum.. Charimin ustunde cok para yatiyor ama hic cevap yok (

[Bu mesaj JadeReal tarafından 22 Aralık 2005 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bakın jadereal ayni seyi soyleyen üçüncü insan.
daha dun gece benim nikimle vatandaşı cz de görmüşler.
gizli soruyu bilemedigim hatirlayamadigim icin paypal bilgilerimle accountuma ait eski bilgileri gönderdim.

belki accountumu geri aldigimda lvl i düşmüş olarak bulucam ama yinede bi şekilde alicam. çalan uyanık premium açmış olsa dahi.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim ben key logger kurbanı olamayacak son insanım.
1 ev bilgisayarından baglanıyorum
2.internette oyun dışında hicbiseyle haşır neşir deilim.
3.bilgisayarımda firewalldan torjen antivirus programlarindan 1er tane deil 4 er tane var.
knight online nin baglanti sekmesini tiklar tiklamaz bu program açılsınmı diye bin yerden soru geliyo.
sen bana kalkmışsın hala nelerden bahsediyosun.
psikolojik sorunların var senin ya bi psikiatriste görün bizde kurtulalim gereksiz açıklamalardan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 22 Aralık 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Ya böyle komik yaratıklar konu açınca çok gülüyorum aslında kızmıyorumda sadece gülüyorum :D :D

Vay be sen kalk forget de..Vay vay vay vayyyy :D

ya sen kimsinki? imla klavuzumusun? git işine allanı seversen..böle adamlara kıl hatta ayar oluyorum.yazılan yanlış kelimelere deilde konunun ne anlatmak istediğine yorum yapın lütfen ayıp ayıp..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bad_tr, 22 Aralık 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
bu islem sadece bir kere yapilabiliyo.accountunuzu kaptirmaniz an meselesi.düşmanünüzün accountunuzu çalabilmesi için mail adresinizi ve account name inizi bilmesi yeterli.ilk olarak ko nun sayfasindan forgot password bolumune tıklanıp account ismi ve yeni mail yaziliyor ve yazdiginiz yeni maile sifre deiştirebilmeniz icin bir code gonderiliyor iste hepsi bukadar.
62 lvl acherim çalindi yetkililer uyumaya devam etsin. bu oyun benim gözümde bitmiştir!

char name : BaD_tr lvl:62

eet şifresini bildiiniz her çara çökebilirsiniz.çöktükten sonra şifre deiştirilmez ama gizli soru lazım suan bende gizli sorudan dolayı sorun yasıorum ne yapcam bilmiyorum pffffffffffffgm lerle konusmam lazım ama hiç umudum yoq herkese ne kadar yardım ettikleri malum. ayrıca şifre deiştirmek için pre. olmak lazım heralde paypall credit cart last4 digit fLn dio ne iş anlamadım gitti pffffff[signature][hline]nick:_revenge_
lwl:61
np:77k+
clan:en iisi kendim kurayım
server:ares
xD
Sosyal ağlarda paylaş

ya uraşmayın ben gizli sorumu bildiğim halde yapamıyom mynet ama olurmu hala bilemiyom gizli sorumu biliyom biliyom ama .. secret questionsa geliyom ( gizli soru dimi bu ) yazıyom ne yazacaksam ama ''User data did not match.'' diyo sizde bi hata yok bence site de bi hata war hala gizli sorumdan eminim çünkü bütün acc lerimin gizli sorusu aynı ama mail lerde bi sorun olursa işim biter mynet çünki ..[signature][hline]Nick : _FaTaL_Tr / jade_buff
Serwer : Ares / Ares
Irk : Orc / Human
Level : 55 / 50
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...