Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K2NETWORK SİZ BUSUNUZ OLM!

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Gerizekalı insan anlamak istemiyorsan post atma.Önce mesajları düzgün oku giden o char değil o char zaten kredi kartı yüzünden hala banlı durumda laf geçirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.Bir dahada postları okumadan kafana göre yorum yapma ve hangi serverı seçeceğimide sana soracak değilim..[signature][hline]Bende hep derdim bu K2 Network kahrolsun diyenlere bunlar suçludur diye ama bilmiyorki insanın başına gelmeyince.Okuyun lütfen..

http://forum.paticik.com/view.php?id=165441
Sosyal ağlarda paylaş

pff sırf post kasmak için post atanlarada hasta oluyorum ha.He canım he iyi olmuş..[signature][hline]Bende hep derdim bu K2 Network kahrolsun diyenlere bunlar suçludur diye ama bilmiyorki insanın başına gelmeyince.Okuyun lütfen..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KosPer, 21 Aralık 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
En azından 300gb lik itemimi de silmişler.

Bu nokta ilginç. 1.5 yıldır oynuyorum areste günde kaç saat oynadığımı yakın arkadaşlarım bilir. 300 milyar gibi bir rakamım olmadı elimdeki itemler falan da etmedi o kadar...Hatta ful üstüm başım. Ve farming seven yapan biri olmama, moradonda pazarcılık konusunda zaman harcamama karşın... Tebrikler hocam farmingde kralmışsın demekki iyi kasmışsın...K2 böyledir farminge kıl olur ya da oluyormuş.. Mu?[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 22 Aralık 2005 02:24 tarihinde demiş ki:
said:
KosPer, 21 Aralık 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
En azından 300gb lik itemimi de silmişler.

Bu nokta ilginç. 1.5 yıldır oynuyorum areste günde kaç saat oynadığımı yakın arkadaşlarım bilir. 300 milyar gibi bir rakamım olmadı elimdeki itemler falan da etmedi o kadar...Hatta ful üstüm başım. Ve farming seven yapan biri olmama, moradonda pazarcılık konusunda zaman harcamama karşın... Tebrikler hocam farmingde kralmışsın demekki iyi kasmışsın...K2 böyledir farminge kıl olur ya da oluyormuş.. Mu?

oke bilinc...[signature][hline]Bende hep derdim bu K2 Network kahrolsun diyenlere bunlar suçludur diye ama bilmiyorki insanın başına gelmeyince.Okuyun lütfen..

Sosyal ağlarda paylaş

İtem Upgrade ederken ucuza satiyo diye aldığin bus bes felanda dupe olabilir bunuda düşün. Tüm paralarım silinmiş demişsin belki senden scrool alan adamların sana verdiği para dupedir ve silinir K2NETWORK gibi bir kuruluşun sana garezi olabileceğini hiç düşünmüyorum bence her itemi yavaş yavaş ve sakin kafayla düşünmelisin.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Çok iyi oLdu En Azından Nova AtınCa 1 kaç kişi aLma imkanı oLuor önceden 5 10 tane nova vs.. yiyor bişi oLmuor adamlara Benim Hoşuma gitti Benimde itemlerim gitti ama iyi oLdu Çünkü herkesten gitti...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %22.11 Abyss Blessing Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 13x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

1 seferde mi anLadın yok biri mi dedi... o itemLerLe 2700 normal canım vardı. Şimdi 1600 e düştü Tek tesellim 25 dd kafalıktı ... Ama iyi oLdu bide macrocular bitse Çok güzeL oLacak...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %22.11 Abyss Blessing Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 13x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

nickinin hürmetine iyi olmuş diyorum. ayrıca burdan ders çıkarmak yerine çocuklar gibi aglama yöntemine başvurdugun içinde tuuuuuh kalıbına diyesim gelmeden edemedi. kas kas , paraları kafelere yatır ... ne için? bir hiç için. biraz olsun aklın başına gelir inşallah.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

300gb...
ironbelt +1,+2lerin , shard+8lerin ,blue treasue chestlerin(248 adet, tanesi 9m) merchanta düştüğü bir serverda;
raptor+9,shell+9 roc+1 wp+1 we+1lere rağmen ezik olunan bir serverda;HATTA!!!
çok iyi tanıdığım bir arkadasım 14 accountun bankaları ve 3 charın inventory sini gb doldurduğu halde 3 ay ne ban,ne trade block vs yemeden kalıyorsa....
Sen 300gb ile cypherda fukaraymıssın arkadasım
Kimse gelip cypherda yok benim buyum var şuyum var demesin...Ki artık diyemez.k2 ilk defa bir fare tuttu...[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...