Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PressOK mu PressB.K mu?

256

Öne çıkan mesajlar

hiç sanmıyorum yediği b.ku kabul eden tek adam benim. macro yaptım evet diyen benden başka yok...

elleriyle atıyolar onlar okları =))

CYPHER IS DEADDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Stuner,Sen kasmaya devam et xD

Bunlar çıkar biz apos ile kastık derler ama o golemler hiç aposa benzemiyordu.
Hele hele okçuların attıkları 5 ok u Kara Murat bile o kadar net goleme isabet ettiremez.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 21 Aralık 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Bu oyunu en dürüstçe oynayan clandır PressB.K lütfen kosp mosp bahsetmeyelim lütfen :D

pressok dan kımseyı tanımam,bir cıkarımda yoktur... ama cz de archer olup np kastıklarını gormedım(fallenarcher'dı sanırsam nickin) burada gelip millete durustluk dersi verme!!![signature][hline]HasMez, 17 Eylül 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
...
baddal sende şu madalyayı al bitsin bu çile

Char :CoI3aR
LVL : 6x Buffer/Healer
NP : xx.xxx
Clan : Sixty_Nine
Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

afedersiniz ama bok atılırda bukadarmı atilir neyle kasılcak baska kosp haricinde eslantı bir dolaşın bakalım bende kospla kastım nevar yanı eskı harpy partyler varda bizmi kasmadık apos partyle nereye kasıyorsunuz 70 lvl lerı gecen gun bırdaha aldım 2 ay once kospla kasmayı bırakmısdım ama bakdım herkezın lvl 69-70 nasıl oldu bu aposmu donduler sonucda premıum servis gibi k2 nın bir baska para kazanma yolu bu kadar b.k attınıza gore ya kredi kartınız yok yada kredı kartı alıcak yasda deilsiniz evt kasıyorum kasarımda ama bazı kendını bilmez veletler gibi cz de koxp acılmasına bende sızler kadar sınır oluyorum emınım bir cogunuz 3 gunluk free hakkında cz de kullanmısınızdır ve emınım banlananlarda vardır neyse gideyim bi party bulayım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 21 Aralık 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
afedersiniz ama bok atılırda bukadarmı atilir neyle kasılcak baska kosp haricinde eslantı bir dolaşın bakalım bende kospla kastım nevar yanı eskı harpy partyler varda bizmi kasmadık apos partyle nereye kasıyorsunuz 70 lvl lerı gecen gun bırdaha aldım 2 ay once kospla kasmayı bırakmısdım ama bakdım herkezın lvl 69-70 nasıl oldu bu aposmu donduler sonucda premıum servis gibi k2 nın bir baska para kazanma yolu bu kadar b.k attınıza gore ya kredi kartınız yok yada kredı kartı alıcak yasda deilsiniz evt kasıyorum kasarımda ama bazı kendını bilmez veletler gibi cz de koxp acılmasına bende sızler kadar sınır oluyorum emınım bir cogunuz 3 gunluk free hakkında cz de kullanmısınızdır ve emınım banlananlarda vardır neyse gideyim bi party bulayım

Git moradona macro kur worm kes
Sosyal ağlarda paylaş

neden 2 turkun basarılı olamıycanın daha ıyı bir ornegı bence bu ne birbirini cekemezlik lvl 64 e kadar kastım aylar once yasak olsaydı banlanırdım bırdaha yapmazdım yada bir uyarı gelırdı ama kımler banlandı kendını zekı sanan turk arkadaslarımız free hıle programları kullandıkları ıcın banlandı ama yok sız durustsunuz deılmı ıkı dakka alsak partye sızı en ıyı kankamız oluyorsunuz hemen ama biri böyle afedersiniz sitt ettimi hemen boyle yok haınler yok alcaklar..ıste turklerın yuz karası ..nedemiş şair EĞİTİM ŞART!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 21 Aralık 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
neden 2 turkun basarılı olamıycanın daha ıyı bir ornegı bence bu ne birbirini cekemezlik lvl 64 e kadar kastım aylar once yasak olsaydı banlanırdım bırdaha yapmazdım yada bir uyarı gelırdı ama kımler banlandı kendını zekı sanan turk arkadaslarımız free hıle programları kullandıkları ıcın banlandı ama yok sız durustsunuz deılmı ıkı dakka alsak partye sızı en ıyı kankamız oluyorsunuz hemen ama biri böyle afedersiniz sitt ettimi hemen boyle yok haınler yok alcaklar..ıste turklerın yuz karası ..nedemiş şair EĞİTİM ŞART!

Bencede eğitim şart, mesela sen noktalama işaretlerinden başla. Sonra İ,Ü gibi alfabemizin güzide harflerini çalış.

Sonra "ben hileciyim" diye 100 defa yaz.

Eğitim Şart

[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben macro ile fallenarcher'e NP kasmadım.
Fallenarcher macro açmadan önce CZ'de macroculara 5li ok kurbanı oluyordu.Bunu burada da oyunda da belirttim ben.
Fallenarcher ile artık oynamıyorum 256 nickli warrior ile takılıyorum ve hala 5li ok atan şerefsizler mevcut
(Hakan,delidolu,pisi,....) Bu charları kullanarak kendine NP kasanlar Onun bunun... daha ne diyeyim.
Madem macro ile level kasmak NP kasmak dürüstlük ben de yaparım olur biter.
Alırım bir tane 6x arhcer üstünü donatır salarım CZ'ye oturur NP kasarım.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ortama ayak uyduracaksın.Ne demiş atalarımız;
"Sürüden ayrılanı kurt kapar."Cypher'de girin eslanta tüm DTS,Ash,Harpy,Golem spotlarında macro açmış level kasıyor millet.Şimdi sen nerede level kasacaksın ve nasıl kasacaksın?3 şekilde level kasabilirsin.

1-)Apos partylerine KS yaparak (9897744 gün sonra 60 olursun)
2-)Moradonda NPC keserek ( 9897745 yıl sonra 60 olabilirsin
3-)Ortama ayak uydurarak ( 2-3 haftada 6x olabilirsin.)
Şimdi sen hangi şıkkı seçerdin level kasmak için?
Macro kullanıyorum banlanıncaya kadar da kullanmaya devam edeceğim.
Bananınca zaten oyunu bırakır başka işlerle uğraşırım.Warriorla CZ'de adım atamıyordum keksiz.Açtım macroyu FallenArcher'e korkmadan koşa koşa geziyorum.
Bu konuyu açmamın nedeni de şuydu.
Heaven'deki adamlara macro ile bu seviyeye geldiniz diyenleri de bu screen'de görüyoruz.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kek bitmez,ama adamlar beni bitirdi 10-15 tane macrocu getiriyordum sizin towna kadar dün gece xD.Baktım bizim townu basmışlar sarıldım keklerime koyuldum yola.fraps almayı unutmuşum ama o görüntüyü görsen kopardın :D
Bizim town'dan aldım adamları sizin towna getirdim parazit ve torment beni mahvetti orda xD[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...