Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi yigit daha kaybettı humanlar... :: PoSuM ::

PoSuMm

Öne çıkan mesajlar

evt arkadaslar Posum bana gore olduu bılmıyorum ama bana ole gelıyor. arkadasıma vermıstım shellerımı arkadasta hacklendı :( itemsız halıne gıremıyorum yuregım el vermıyor arklara devrettım onlar lvl kasıyor ben safak sayıyorum 17 gunum kaldı 17 gun sonra gerı doncem ıtem arayacam bulamassam bı yıgıt daha gıttı dıyebılırz :(( yaklasık 3 4 haftadır oyuna gırmıyorum cok ozledım hepınızı :((( bu kadar baglı oldugum bır oyundan kopmak cok zor :( ınsan ozluyor offf offf[signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : ORg olmak ısıtyorum
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
+5 raptorla Tk talos keserım ıtınayla:))
Gulmeyın kesıyorum ınanmayana gosterırım:)
Sosyal ağlarda paylaş

aware sen orc musun?

bu arada geçmiş olsun posum bende bi kere hacklenmiştim acısını bilirim.

pfil hacklense ertesi günü hiç bişey olmamış gibi oyuna girebilir ama bu bir türkün başına gelince ağzınızla kuşta tutsanız bi sonuç alamazsınız.
sitedeki customer supportla geçen konuşmalarımı görseniz bi tarafınızla gülebilirsiniz. adam bana kullanıcı id fln yaz diyo veriyorum [email protected] ile konuş diyo ona gidiyorum siteden kullanıcı adını yaz customer e gönder diyo 25 ten fazla mesaj vardı sadece bu konuyla ilgili.[signature][hline]Toplum Diye bir şey yok , Varsa da ilgim yok

[Bu mesaj Joey tarafından 21 Aralık 2005 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o asıl arkadaslar gelin bana bi sorun 2 defa cafeden soyuldum soyanıda tanıyorum :( ama yinede yılmadan kimseden item istemeden kendimi toparladım.Allah'a cok şükür bana yardım edende sadece 2 arkadasım oldu biri 50m para verdi digeride item, bana 50m verene enıon bow +8 hediye ettim digerinede shell verdim takım ben oyunda ne gördüysem onu yaparım (yardım,sevgi,saygı) olarak.[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
CLan : __DarKRoaD__
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PoSuMm, 21 Aralık 2005 14:35 tarihinde demiş ki:
:(( belkı donerım belkı tamamen koparım ama itemsız asla oynamam.

kanka buyuk gecmis olsunn valla uzuldum nekadar cz de beni kovalasanda genede uzuldum nekadar hacker varsa a.q aalyının[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:144 k
Clan yok
dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 21 Aralık 2005 14:27 tarihinde demiş ki:
o asıl arkadaslar gelin bana bi sorun 2 defa cafeden soyuldum soyanıda tanıyorum :( ama yinede yılmadan kimseden item istemeden kendimi toparladım.Allah'a cok şükür bana yardım edende sadece 2 arkadasım oldu biri 50m para verdi digeride item, bana 50m verene enıon bow +8 hediye ettim digerinede shell verdim takım ben oyunda ne gördüysem onu yaparım (yardım,sevgi,saygı) olarak.

ares te o itemleri tekrar vericek char(arkadaş) ı biraz zor bulursun be.[signature][hline]Toplum Diye bir şey yok , Varsa da ilgim yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...