Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre ile ilgili (pop3 den annayanlar bi bakın)

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

ID 'mdeki şifreme kayıtlı e-mail hesabım bi pop3 mail i idi. kendi yaptığım bi websitesinin adresini kullanıyordum.
örn: [email protected] gibi. web sitesinin süresi bitince uzatamadım ve e mail adresimde elimden gitti. şu anda web sitesinin domaini ni bir domain firması almış. e malum bende charı hackletince aklım başıma geldi şifre deiştire gidiyorum yazıyorum mailimi ama mail e ulaşımım yok. =( kaldıki web sitemi alan domain firması bi bilse onlar alacaklar charı %90 bundan dolayı onlardan da bu maili bana yollamalarını isteyemem. kol adminlere infor@knigtonlineworlde lostpassword@knightonlienworlde mailde attım cvp yok =(

bi şekilde benim bu pop3 sunucusuna girme olasılığım varmı yada mail adresimi nasıl değiştirebilirm. bilen arklar varsa yarım pls ...[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

o kişilerden o mail adresini almaktan başka çaren yok malesef :(

yada host ile görüş hosttaki adamlarla muhabbetin varsa yada azıcık bi art niyet sezmezse sanırım verirler. kaldıki onları kafalamakta birazda senin elinde 2 dakika sonra kapatırsınız lütfen kredi kartı mağduruyum ve şifremi oraya göndericekler ve bende yeni sahiplerini tanımadığım için güvenmiyorum. lütfen yardım edin falan de.[signature][hline]Toplum Diye bir şey yok , Varsa da ilgim yok

[Bu mesaj Joey tarafından 21 Aralık 2005 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu işlerle ilgilenen bi adam yokmu ne bileyim lostpassword gibi gm ye felan pm atsam maile yazsam o güne kadar değiştirdiğim şifrelerimi pre aldığım kredi kartının son 4 hanesini ipme baksın lar .....

yazıyorum ama hiç gelecek gibi deil umudum azalıyo gitti char =([signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya geçenlerde sanırım site çöktü ve konularda gitti bend şifre mağduruyum ve hala bana en ufak bir cevap bile vermediler şifreyle alakalı olarak. 2 çarında şifre mağduru :( 54/57 lvl en azından birini geri almak ve emeğimin karşılığını görmek istiyorum :(.. Lütfen artık bir yardım bu konulara bakan bir gm varsa eskiden şunu unutmasınki Benden eminimki diablo yada warcraft orjinal şifre dilenmiştir! Ben nasıl yardımcı olduysam bir zahmet onlarda olsun (sandwaves.org diablo admin)....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...