Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Charım Hacklenmedi Ama...

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

Oyundayken dc oldum ve 5 dakka sonra tekrar girmeyi denedim biri charıma girmiş onu dc ettirdikten sonra girdim oyuna ve üstümdeki eşyaların hepsini çıkarmış sanırım tam başka chara aktarırlarken dc ettirmişim hemen siteye girdim ve şifremi deiştirmek için email adresimi yazdım ve submit yaptım herşey hazır tam kurtuldum hacklenmekten derken şifre mail adresime gelmemiş :( şifrem deişti ve şu an charıma giremiyorum ne diyim hackerlar charımı alamadı ama bu seferde k2 nin b.kluguna charım gitti şifre mailime gelmedi hala bekliyorum ama hiç sanmıyorum :( şimdi bunu buraya neden yazdın demeyin paylaşıcak birileri arıyorum bende sizinle paylaşmak istedim :([signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

tşkr arkadaşlar ya sanki kalbimden bi parça kopardılar o kadar çok baglanmışım benim ufacık yeşil mage ime :) forgot password yapamıyorum gizli sorumun cevabını bilmiyorum çünkü 1 yıl önce üye olmuştum hatırlamıyom :( pff[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

hotmail falan kullanıosan Junk Mail e falan bak spam klasörü bulk klasörü vs yani önemsiz posta klasörüne bak gelmişdir büyük ihtimal cünkü anında geliyor mail.. hepsinde denedim ben gmail hotmail msn yahoo en kolay yahoo ya gelior^^[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...