Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dershane Çıkışı Kadıköydeki Cafeler / Büfeler

Berk

Öne çıkan mesajlar

Eveet madem böyle bi bilgi kaynağımız var kullanalım,
evet nedir tavsiyeniz ben bm 4. şubedeyim ama 3. nün ordaki yerler de olur yeterki öğrenci işi ucuz/güzel olsun fiyat performans eğğrisi ii olsun[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

valla kadıköy kocaman yer ama benim bildiğim bi midye dolma yeri var.Ayrıca kokoreç zımbırtı falam da satılıyo ama cafe gibi biyer bekleme,ucuz ve karın doyurmalık lezzet mekanı :) nasıl mı gidiliyor? şimdi kadıköy iş hanının önünden dümdüz boğa heykeline doğru gidiyorsun. Yana sapmadan ışıkları geçiyorsun.Sonra iskeleye paralel başka bi ışıkları daha geçince pazarımsı çarşımsı biyere dalıyosun (akmar pasajının olduğu yer çarşı gibin nezih falam var) ordan mercan midye diye sor göstersinler ama mercana girme,mercanın yanındaki dükkan çok güzel bi yer böle anlatamadım eğer krokisini çizmemi istersen pm den mesaj at[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya olmadı akmar pasajına git direk ordan sor çünkü çok kötü anlattım :)[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ema abla şimdi bm tamamen benim fbm nin f sini atlamış olmamdan
4.şube tümen ismi I tabur 11 de bölük ismimiz böyle tümen tümen gelip gideriz biz =)
mercanı biliyorum, daha çok cafe tarzı yerlere bakınıyorum.[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

malesef evet, mesela fen bilimleri diyoruz kısaca fb oluoyro şimdi bu iş güzarlarında 4 tane şubesivar 2 si kadıköyde olmaküzere
diyelimki mef eh bu fb den az işgüzar olmayan işgüzarlarında 6 tane fln şubesi bar

öğrenciler asker öğretmnenler 30 başı oluyor (sınıflar genelde 30 kişilik) rehberlikçiler kat 120 başı müsdürlerde nazi kumandanları

aradabenim gibi ayrılıkçı bask militanları geliyor ilk 2 derslere girmeyerek 3 dersle dershaneyi geçiriyorlar üstüne "bu dershane sux" diyerek aynı zamanda kötüleyici bask militanlığı da yapıyorlar

benim derslerimgenelde kanstinde geçiyordu daha çok kantinoloji gördüm dershanede ama öteki arkadaşlar fizik kimya matematik türkçe tarihcoğrafya gibi güzel derslerde okuyorlarmış...

eh be kardeşim her dersde çay işlenmezki :-P[hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own
Sosyal ağlarda paylaş

sabah tekmil veriyosun sonra kitaplar ıyükleyip merdicen çık in.
kalabalık arasında kabolma
trabzandan kayrak yangın merdiveninden inme
suikast
gibi değitimler de veriyolar.[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...