Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronaldinho

Mavi

Öne çıkan mesajlar

said:
LoWNeR, 10 Aralık 2005 22:17 tarihinde demiş ki:
Ntv'de Ginga'yı seyredince nice ronaldinholar la karşılaşacağımızı düşündüm

Ronaldinho bir röportajda oturduğu mahalleden ve amcasından bahseder. Mahallemizde bir sürü yetenek vardı, hepsi gerçekten iyi oynarlardı der ve ekler ama amcam bir başkadır. O tek kelime ile bir top cambazıdır...

yani evet bir sürü yetenekli oyuncu var brezilya'da, ancak ronaldinho yetenek ve azim ve kararlılığın güzel bir bileşkesi...[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldinho kafasına koymuş ben en iyi olucam diye.
4-5 yaşında futbola başlayan bir adam. Brezilya' da bu böyle zaten.
Ama o en büyük olucam demiş.

Çok güçlü, topla yapmayacağı şey yok. Mükemmel ötesi bi adam.

insan olamaz ya.[signature][hline]Fake_Malkavian 3, 12 Ağustos 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
ELVEDA ÇÜNKÜ TAVNOÇ GELDİ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
paspatur, 09 Aralık 2005 09:03 tarihinde demiş ki:
Örneğin,Ronaldinho'nun dünya futbol tarihine kazandırdığı çok ciddi hareketler var ki bunlar sadece şov amaçlı değil oyun içinde kullanılabilitesi çok yüksek hareketler...
diğer iki adayda bunu göremiyoruz.Örneğin Maradonanın kendiyle özdeşleşmiş bir hareketi var mı yada Pele'nin?

tanrının eli, anelka da kullandı hatta[signature][hline]-Küçük Hüsamettin is back(banned)
Sosyal ağlarda paylaş

maradonayı ve peleyi daha çok klasik boyna verilen golleriyle bilioruz maradonanın son yıllarındada baya küçüktüm o yüzden ronaldinho onlardan daha iyi demek için elimizde sağlıklı veriler yok ama ronaldinho biraz daha koşan takım oyuncusu olsa yani kaka türü tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi diebilirdik belki pele o konuda daha etkiliydi bilemioz en iyi olarak o kabul edilio belki deişir zamanla bu görüş[signature][hline]NKFVAS
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldinho ile Pele veya Maradona' yı karşılaştırmak yanlış olur.
Maradona ve Pele' li dönem ile Ronaldihno' lu dönem aynı değil.
Yıllar var arada.[signature][hline]Fake_Malkavian 3, 12 Ağustos 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

zidane'in oldugu sanilan hareket hani "once topa tek ayagini basiosun donuosun sonra diger ayaginla cekip onune aliosun" aslinda maradona'nindir, hatta adi da maradona trick diye de anilir[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
perfi, 12 Aralık 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
ronaldinho ya dün bir kez daha taptım
barcelona- sevilla macında
attıgı 80.dk daki golde hem takımını hemde benim paramı kurtardı =) .

aynen ;)
40 kağıt.[signature][hline]Fake_Malkavian 3, 12 Ağustos 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Cristiano Ronaldo ve Ronaldinho nun skyblogdaki videoları :)
ilk sayfada futbolcular hakkında bilgi verilmiş diğer sayfalardada ikisinin yaptığı aynı hareketler ve oylamalar var.

Cristiano Ronaldo & Ronaldinho
aşağıdakilerde iki futbolcu için özel sayfalar yukarıdakilerden daha cok var artı her ikisindede mükemmel ilginç hareketlerde var :)
Cristiano Ronaldo
Ronaldinho
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldinho gerçekten mükemmel bir futbolcu. Oynadığı oyunun hakkını verebilen bir isim.

Bu arada perfi imzan çok hoş. Takımını sağlam destekliyorsun :)[signature][hline]Gerçek Taraftarın Sitesi Sakaryaspor / Tatangalar >>
O Bir SakaryaLı >>

[Bu mesaj Frasier tarafından 14 Aralık 2005 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...