Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hackerlara dikkat!!!!!!

Episode_666

Öne çıkan mesajlar

Şuan nerdeyse ağlıcam.Arkadaşlar DİES de"Episode" adlı orc mage hacklenmiştir!!!!Dies de 6 aydır ne emekler vererek lwl 53 yaptığım mage im bu gün hacklendi.hackleyen adam hakkında,ares in türk GM i diye söylediler.yardım eder bi sorun olursa falan dediler.türkün türkden başka dostu yoktur dedim.msn ini aldım.GM olduğunu söylüyor!!bi sorunumu söyledim ve adam beni hackledi.sakın kanmayın.msn adresine bakarmısınız!!!!!!!
msn ini weriyorum bu adama dikket edin!!!
[email protected]

benim için bişiler söylerseniz de makbule geçer
anlayan anlamıştır.........................

[Bu mesaj Episode_666 tarafından 15 Aralık 2005 03:53 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Episode_666 tarafından 15 Aralık 2005 03:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected](e-posta adresi dogrulanamadı) yazar sonunda orda koskocaman yazıyo e-posta adresi dogrulanamadı diye fake msn diyorum buna :D
bunun gibi msnlere inanmayın zaten öncedende yazılmıştı forumda bu adresin milleti hackledigi takip etseydin hacklenmezdin :)[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

dru bilir benim 55 ten 60 olmam 4-5 ay fln sürdü ki sonunda baktım olmicak paraya kıyıp premium aldım para verdik diye kastık 1 haftada 60 oldum. öncesini hiç söylemiim oda bi 4-5 ay sürmüştür.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 15 Aralık 2005 05:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamin lvlini ne yapacaksiniz bende 6 ayda 60 olmustum belkide daha uzundur bunu gecelim ama gecilmyecek bir sey var sen ki 6 aydir bu oyunu oynayan birisisin gmlerin hala daha hic bir sekilde sifre istemeyeceklerini ögrenemedin mi ?[signature][hline]::Ujio::
( areste satilik ron's staff +7 ve wreath erenion+7 pm me... )
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenemedim arkadaşlar.sizin gibi bilgi vermek yerine bi sürü aptalca soru soranlar yüzünden öğrenemedim.bilginiz olsun dedim.bu adam katakulliye getirip hackliyo ben hacklendim uyarıım herkesi dedim.yok 6aydamı 53 olmuşum,yok oyunu öğrenememişim,yok 2 günde 53 olunurmuşta falanda filanda....beyler benim bilmediğim bişi söyleyin solicekseniz.yada diğerlerini uyaracak başka bişeler.hayır bu kadar kişi cvp wermiş bi kişi geçmiş olsun,üzüldüm falanda demedi,sanki hackleyen haklıda ben haksızım a.q. az kendinize gelin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...