Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çoook ACİL Lütfen İngilizce Bilen Birisi Lazım pls

sonyolcehennem

Öne çıkan mesajlar

iyi günler sizden bir ricam olacak benim çarımın 4 gün önce şifresini değiştirmek
istedim fakat galiba yanlış birşeyler yaptım ve şifrem hala mailime gelmedi.
bana şifremi gönderirseniz çok sevinirim

ARKADAŞLAR BU YAZIYI UYGUN BİR DİLLE İNGİLİZCE OLARAK BANA GÖNDERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem
LvL: 61...yolu 62 ye gider
Server : Ares

[Bu mesaj sonyolcehennem tarafından 15 Aralık 2005 09:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şifreni gönderiyorlar ama INBOX a gelmiyor ayrı bi konuu. Gereksiz Maillerin gittiği bi klasör var ismini hatırlamıyorum da oraya gidiyor şifre ok yapamazsan söle tekrar yardımcı olurus[signature][hline]Nick: Nick Yok
Class: Sınıf Yok
Server : Gerçek Hayat
Clan: Kendi Arkadaşlarım
LvL: 00
Np: Kim Takar NP'i
Oyunu Bıraktım Hatta Char'ı Kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 4 gündür herşeyi denedim hala gelmedi bir kaç arkadaşla konuştum bu maili ingilizceye çevirip göndermişler fakat onların elinde yokmuş ingilizcesi
ve onlar almışlar şifrelerini
bana ingilizcesini gönderebilirseniz sevinirim[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem

[Bu mesaj sonyolcehennem tarafından 15 Aralık 2005 10:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞLAR BENİM YAZDIĞIM YAZININ İNGİLİZCESİNİ BANA VEREBİLİRSENİZ BEN BU İŞLE UĞRAŞIYORUM ARKADAŞLARIMDAN BU ŞEKİLDE ŞİFRELERİNİ ALANLAR VAR BANA YARDIMCI OLURSANIZ BENDE ALDIĞIM ANDA SİZE YARDIMCI OLACAĞIM PLS[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem

Sosyal ağlarda paylaş

burayı ilk açtığımda kıllanmıştım vede hiçbirşey girmedim direk sorun kokusu aldım ya gelmezse die vede oraya hiçbir bilgi yazmadım[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
sergen şov olcak ötesi varmı iliç şov yapar belki puahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

işte ben yazdık ama nerden bilebilirimki yanımda oturan çocuk hemen aldı fakat ben alamadım yeni şifremi
bana o maili ingilizce yazabilecek olan varsa hemen mail atcam ko ya günde 100-200 tane atacam bıktırana kadar atmaya devam edecem[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
sonyolcehennem, 15 Aralık 2005 10:29 tarihinde demiş ki:
işte ben yazdık ama nerden bilebilirimki yanımda oturan çocuk hemen aldı fakat ben alamadım yeni şifremi
bana o maili ingilizce yazabilecek olan varsa hemen mail atcam ko ya günde 100-200 tane atacam bıktırana kadar atmaya devam edecem

onlarda seni bıktırana kadar otomatik mail atacak :D:D
bide oraya ko müşteri temsil grubu yazmışlar :hrr: siee
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bıkmam artık onlar bıkacak enayi yok karşılarında eşşek gibi kastım o çarı 61 lvl yaptım baktımki olmadı elbette bu sefer artık bilgisayar mühendisi arkadaşları devreye sokacağız başka yolu yok 2foriusu unda çar şifresi gelmedi valla herkezi örgütler siteye saldırırız olacağı bu[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem

Sosyal ağlarda paylaş

db ciyiz haklıyız söke söke alırız muhahahahaa türkiyemde ne çok lamer varmış ya :Dher önün gelen db ci olmuş madem bu kadar basit bu iş nie hemen yapmıyonuz

*!memmoo abi database gidiyo yetiiiiiiiiş*[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım hatırlarsan bundan 2 hafta önce ceek nickli bi çocuk ko ya saldırdı ve ko 1 gün boyunca kapalı kaldı...
ve şunu söylemeliyim bilgisayarın babaları dediğimiz türk hackerlardan çok söz edilecek belki 1 gün belki 2 gün ko ya sldıracaklar fakat unutma bu herzaman onların zararına olacak
haftanın 1 yada 2 gübü kapalı olan bi server da kim oyun oynamak ister allanı seversen :P:P:P[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem

Sosyal ağlarda paylaş

ya tamamsaldırın patlatın ko yu o ünlü dediğin türk hackerlarının hiç biri ko gibibasit bir oyunla uğraşmaz.Zaten duyduğum kadarı ile çoğu TSK bünyesinde çalışıyor[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 15 Aralık 2005 10:51 tarihinde demiş ki:
db ciyiz haklıyız söke söke alırız muhahahahaa türkiyemde ne çok lamer varmış ya :Dher önün gelen db ci olmuş madem bu kadar basit bu iş nie hemen yapmıyonuz

*!memmoo abi database gidiyo yetiiiiiiiiş*

layn bırak gitsin GÜNE gidiyodur altın günü :D:D
zate site kapalı olur aha haclediler
server olmaz aha dupe wipe
hem dünyanın en ii haccileri bildiğim kadarıyla ÇİN yanlışta biliyo olabilirim
zate türk adam gider alakasız işler peşine koşar ko yu hacler :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sonyolcehennem, 15 Aralık 2005 11:05 tarihinde demiş ki:
Hello
I wanted to change my code four days ago. But i ting. I have done something wong so my code hasn't change and my code hasn't sent to my mail. I would be hapy if you send me my code
bi kaç hata ar düzelteyim ting değil think,wong değil wrong,hapy değil happy böle düzeltip yollarsan daha ii olur[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...